Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most nincs peteérésem? Történe...

Most nincs peteérésem? Történet alább.

Figyelt kérdés

Mióta figyelgetem magam, minden hónapba volt nyúlós nyálkám, de sajnos a baba nem jött össze : (

Most vagyok középidőben, de nincsen nyúlós nyálkám.

Miután a párommal szeretkeztünk, ugyan nyúlós volt és nem olyan izgalmi nyálkának tűnt, de ebben nem vagyok biztos, mivel akkor napközben miért nem olyan?

Amúgy napközben a nyálkám olyan, mint amilyen ezen az oldalon van a képen, krémes cervixnyálka.

[link]

Ezen az oldalon az írják, hogy ez is elegendő a megtermékenyítéshez, de mégis félek, hogy mi van ha nincs peteérésem. Szerintetek?


2010. jan. 17. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdd el mérni a hődet minden reggel azonos időben, szájban, és kezdd el vezetni a ciklus.hu-n. Már honaptól, egészen a mostanit követő menszeszig. A következő ciklus hőadataiból ki fog derülni, hogy van-e peteérésed és tüszőrepedésed, és hogy mikor van.


A szeretkezés utáni nyálka lehet izgalmi nyálka is, illetve ondó is, azt én soha nem vettem figyelembe szeretkezés után 24 óráig.

2010. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ!
2010. jan. 18. 17:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt vettem észre magamon. Eddig szép nyúlós nyálkás, most meg ez a krémes, amit a mellékelt képeden is látni. Mi lett veled azóta? Lett baba? Orvosnál voltál ezzel a problémáddal?
2011. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!