Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire kell számítani a legesleg...

Mire kell számítani a legeslegeslegelső vizsgálaton, ahol megállapítják a terhességet?

Figyelt kérdés
Mennyi idő és miből áll?
2011. júl. 16. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bemész a dokihoz, elmondod a panaszod,kérdezi majd hlgy mikor jött meg utoljàra meg hogy van e pozitiv teszted. Utána csinál hüvelyi ultrahangot és ad papírt hogy hány hetes vagy meg a petezsàk méretét. Nekem igy volt.
2011. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha a 6-7. héten mész, akkor már a szívhangját is meg lehet hallgatni. Egyébként megvizsgál, kiállít egy papírt, amivel aztán elmehetsz a védőnőhöz, aki adja a kiskönyvet és elmond minden fontos tudnivalót (melyik vizsgálat mikor lesz, stb.).
2011. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Olyan, hogy vérvétel vagy ilyesmi, nem lesz? És lehet kérni képet a hüvelyi ultrahangról is?
2011. júl. 16. 12:30
 4/12 anonim ***** válasza:
én mikor elsőnek mentem, elmondtam neki, hogy mi a szitu csináltam nem egy tesztet, és akkor ő megkérdezte Rendben hölgyem és akkor most mit csináljak én magával?! Jah rám se nézet, majd röpke 4 órát kellett kint ülnöm és akkor csinált egy ultrahangot amin megállapította, hogy valóban állapotos vagyok. Na ebbe a kórházba se mentem többet.
2011. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:O ÚÚÚÚÚristen, van ilyen?!?!
2011. júl. 16. 12:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Én dokim Óváron nagyon rendes volt,kikérdezett,csinált egy hüvelyi ultrahangot,utána behívtuk az apukát(ez persze nem kötelező) is és elbeszélgetett velünk a lehetőségekről és tennivalókról. Vérvétel akkor még nincs.
2011. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nálunk sajnos az apuka nem tud eljönni,bár nagyon szeretne. Így barátnős vizsgálat lesz, de megmondom őszintén, én rettegek a nőgyógyászoktól.Utolsó alkalommal meg is kérdezte a doki, hogy mért remegek,fázom? :) És hang is alig jön ki a torkomon...
2011. júl. 16. 12:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Én ahhoz a dokihoz akartam menni vizsgálatra, akihez rákszűrésre is járok. Mivel szabin volt, nekem meg folyamatosan fájt a gyomrom, elmentem egy idegen dokihoz. elmondtam ,mi a szitu, ő megvizsgált. A lényeg annyi, hogy megmondta, nem méhen kívüli.
2011. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed,inkább keress egy magándokit,vagyis sima nőgyógyász csak magánrendelőjében. Azok nagyon bizalomgerjesztőek,kényelmesek általában, én dokimnál kényelmes váróterem ásványvízzel,zenével,benn jó illat, szépen berendezett nem "kórházszagú" vizsgáló. De szerintem fölösleges félni,semmi olyat nem fog csinálni,ami fáj vagy árthat neked, van pár bunkó paraszt köztük is,aki lekezelő,nekem is volt ilyen orvoshoz szerencsém,de most nem ezzel kell foglalkoznod,csak örülj,amúgy gratulálok!
2011. júl. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű hüvelyi vizsgálat esetleg uh. Kb 20 perc.
2011. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!