Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megállapítják, hogy szabály...

Ha megállapítják, hogy szabálytalan a petezsák és vetélés követi, annak van valami előjele? Ha baj van mindig van előtte vérzés?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül van vérzés, pl. ha missed ab, akkor nem mindig van. Persze lehet, félreértem a kérdésed: ha szabálytalan petezsákot láttak Nálad, akkor 3 lehetőség van: 1, szabályossá válik, benne élő embrió kezd fejlődni 2, szabálytalan marad, de növekszik, csak a petezsák, benne nincs élő embrió - ez egy missed ab, akkor is, ha csak petezsák volt, embrió nem, ilyenkor kürettel eltávolítják 3, a szabálytalan petezsák kilökődik, ezt vérzés kíséri, spontán vetélésnek hívjuk, ha magától minden kiürül, nincs szükség küretre, ha valami bent marad, műszeresen fejezik be.


Remélem, az első variáció jön be!

2010. nov. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem akarlak elkeseríteni,de a szabálytalan petezsák az nem jelent jót!

Nekem is ezt mondták és sajnos nem is tudott fejlődni a babám,így a vége korház lett! :-(

2010. nov. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Nem mindig van előjele,de nálam volt!

Én véreztem,de a bugyimig nem jutott el sosem,csak törlésnél láttam!

2010. nov. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!