Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkeztunk a baratommal es...

Szeretkeztunk a baratommal es nem vedekeztunk, de nem elvezett belem de en felek. Mennyi idon belul vegezhetem el a terhessegi tesztet hogy biztosan kimutassa azt az alkalmat?

Figyelt kérdés
2008. febr. 21. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
lehetsz terhes. de mennyit késett?
2008. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! nekem már 3 naposan kimutatta a terhességet a teszt.mondjuk mi " szándékosan csináltuk". A gyógyszerész megmondja, milyen teszt ami jó.
2008. febr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizony ennyitől is lehetsz terhes,főleg,ha a peteérésed környékén történt mindez.Ha az elején(a 10. nap előtt) vagy a végén(a 20. nap után) akkor kisebb az esélye.Hányadik napján jársz a ciklusodnak?Tesztet a mensi elmaradásának első napján már lehet csinálni,hamarabb nem érdemes.Az alkalomtól számított 10-12 nap múlva már kimutathatja a teszt ha megtörtént a beágyazódás és elég terhességi hormont termel a szervezeted.
2008. febr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szióka! Az előttem szólók eléggé rád hozták a frászt, bár amit elmondtak az igaz, én mégis a saját esetemet mondom el neked. Közel öt évet szexeltünk végig úgy a férjemmel, hogy megszakítottuk, mert nem akartunk akkor még kisbabát.Egyszer sem lettem terhes, és mindig pontosan megjött a mensim. Most már élesben csináljuk, és még így sem sikerült eddig, de ami késik, az nem múlik. Lehet, hogy egyedi eset vagyok, de orvosilag minden oké velünk. Kitartást.
2008. febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!