Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sürgősségi fogamzásgátló...

Sürgősségi fogamzásgátló használata utnán milyen tünetek várhatóak? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Együtt voltam a párommal, elszakadt az óvszer. Sürgősségi faogamzásgátlót vettem be, hogy elkerüljük a nem kívánt terhességet. Megjött a menstruációm 3 nap késéssel. Kevesebb volt min általában szokott lenni, 6 napig tartott (általában 4-5 nap), s miután a 7.-ik napon együtt voltunk a párommal véreztem. A 9.-ik napon ismét. Valami tapasztalat? Ötlet?
2011. júl. 16. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami nincsen rendben, dokihoz kellene menned. Az esemény utáni tabletta 1 napon belül köztes menstruációt idéz elő, nem pedig a meglévőt zavarja össze.
2011. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miután bevettem nem történt semmi. Nem volt köztes vérzésem. Az baj? Hétfőd megyek dokihoz, csak addig is választ keresek....
2011. júl. 16. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:31


Nem mindenkinél. Nálam sem idézett elő köztes vérzést és a dokim szerint is ez teljesen normális. Késett 4 napot ( 21 napot vártam rá) nagyon erősen jött meg, darabosan ( bocsi) menni alig tudtam.


De kérdező nálad valami nem a forgatókönyv szerint megy, így javaslom az orvost bár én nem gondolnék babára, de nem is akarok mondani semmit hisz csak találgatnék. ORVOS! Ő majd jól megmondja (:

2011. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj mindenképpen orvoshoz!


Viszont az egyik ismerősömnek is kb ez van, 2 hetente jön meg neki, most megy ő is orvoshoz, hogy mi a helyzet.


Nekem amikor be kellett vennem (ugyanígy óvszerszakadás miatt), utána rendesen megjött, csak sokkal erősebben.

De teljesen felborított mindnent, kb fél évig furán jött meg, meg iszonyatos görcseim voltak, orvos írt fel rá fájdalomcsillapítót Cataflam / Apranax..

Azóta már fogamzásgátlót szedek, nem tudom, hogy emiatt-e, de a görcsök elmúltak...

2011. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!