Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Győr Kaáli intézetre lennék...

Győr Kaáli intézetre lennék kíváncsi! Vannak itt akik most járnak oda lombikra?

Figyelt kérdés

Elzáródott petevezetékek miatt csak a lombik a megoldás és hozzánk a győri kaáli van legközelebb viszont kezdőként teljesen tudatlan vagyok az intézettel kapcsolatban!Mennyi idő be kerülni mik azok a vizsgálatok amik mindenféle képpen szükségesek mennyi idő és pénz ez az egész?Kit ajánlanátok aki emberséges orvos és akar is segíteni?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. júl. 17. 14:42
 1/2 sumergo ***** válasza:

Én ugyan Tapolcára jártam, de a győriről nem sok jót hallottam, sokkal több dologért kell fizetni mint Tapolcán, és többet is kell várni a beavatkozásokra. Ha nem nagy a távolságkülönbség, akkor inkább Tapolcát válaszd.


23+6 hkm

2011. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Sajnos Tapolca már nagyon messze van hozzánk!Van kollégám aki szintén győrből ment taplocára mert nem volt megelégedve!

Akkor viszont azt hiszem meg próbálom pesten a kaálit mert még az van viszonylag közel hozzánk!

Gratulálok a babához könnyű terhességet jó egészséget kívánok neked!

2011. júl. 17. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!