Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a barátom a nadrágjába...

Ha a barátom a nadrágjába élvezett, átázott neki, és én megfogtam neki ott, akkor jut sperma a kezemre? Utána kimentem a wc-re. A wc papírról juthatott a hüvelyembe?

Figyelt kérdés
2008. febr. 29. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ettől tuti nem leszel terhes, de, ha még nem is szeretnél, akkor máskor, ha nem ruhán keresztül, hanem ruha nélkül vagytok együtt védekezzetek.
2008. febr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A sperma nem jut át a szöveten,vagy mindegy milyen volt az a nadrág,szval nem lehetsz terhes, de ma már volt egy ilyen kérdés,ha ennyire félsz, előbb nézz utána ezeknek a dolgoknak,csak jótanács,hogy legközelebb ne kelljen ezen aggódnod.
2008. febr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Ez ma a sokadik ilyen hülye kérdés nyissatok már magatoknak egy külön fórumot. Szegény nadrágok!!!
2008. febr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
DDDD
2008. febr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Azért kíváncsi lennék hány éves vagy?Mert elhiszem hogy komoly az aggodalmad, de akkor nem aggódtál amikor ilyen játékba kezdtetek?
2008. febr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Egyetértek az előttem szólóval. Ez a fórum főleg a teherbeesés rovata arra hivatott, hogy azoknak adjon tanácsot, praktikát, akik teherbe szeretnének esni. Illetve a még nem kismamik kérdezzenek, a kismamiktól esetlegesen. Tényleg jó lenne, ha nem ide írogatnátok. Illetve, ha ennyire tudatlanok vagytok, akkor talán a szexuális életet is mellőzni kellene!
2008. febr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pedig témának a teherbeesés van kiírva, és senki sem szabta meg, hogy csak azok írhatnak ide, akik kismamák szeretnének lenni. Illetve én így érzem. Van, aki normálisan tud válaszolni, meg van olyan, aki leszólja a másikat azért, mert mert kérdezni... hm... :( Kár... Azért mindenkinek hálásan köszönöm a válaszát! :)
2008. febr. 29. 14:15
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Én egy darabig türelmesen válaszoltam, bocs akkor csak sok ilyen felelőtlen fruska van a mai napon. Tehát továbbra is fenntartom, ennyi ésszel ez még korai...
2008. febr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ha kezet mostál volna,wc előtt,akkor nem juthatott volna sperma,maximum a mosdókagylóba!illene oda figyelni hogy mikor mit csinálsz.a testi szerelem,érett,felnőtt gondolkodást kíván.
2008. febr. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!