Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tri-regol magas hormontartal...

A tri-regol magas hormontartalmu tabletta? Mert tavaly juliusba hagytam abba a szedését, és azóta nem jön össze a baba. Lehetséges hogy még mindig van a szervezetembe belőe, és azért nem jön össze?

Figyelt kérdés
remélem ez miatt nem vagyok meddő.de elképzelhető hogy magas a hormontartalma a gyógyszernek.nem tudom.nem mondtak semmit erröl.de amióta szedem,mindig ezt irta fel az orvos.
2009. ápr. 2. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
en 6 evig szedtem a tri regolt es egy honappal az abbahagyas utan teherbe is estem! menj el dokihoz!puszi 36 hetes kismama
2009. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen,a tri-regol magas hormontartalmú,de nem valószinű hogy maradt még a szervezetedben belőle.
2009. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is 7 évig szedtem a tri-regolt és mikor babát akartunk csak a 3 hónapot vártuk ki és utána rögtön terhes lettem. Szóval szerintem tavaly július óta már kiürült a szervezetedből.
2009. ápr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.akkor nem tudom mi lehet a baj.na mindegy,még várok.
2009. ápr. 2. 19:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is azt szedtem tavaly júliusban hagytam abba, mert más módon kezdtünk utána védekezni.Decemberben úgy döntöttünk babát szeretnénk.Most 11 hetes kismama vagyok!Nem magas a hormontartalma.
2009. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 10évig szedtem fogamzásgátlót, ebból az utolsó 5 évben Tri-regol. Amikor eldöntöttük, hogy babát akarunk októberben abba hagytam, és dec. kezdtünk elsőre próbálkozni. január elején már +tesztem volt. Lehet, hogy mázli. Azt mondják fél évig tartalmazhat a szervezet gyógyszermaradványokat. Onnantól kezdi számolni, hogy hány hónapja próbálkoztok (januártól), ha így nézed nem is olyan rossz. Fel a fejjel! Tuti össze fog jönni!!! 1000%
2009. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mi azóta próbálkozunk,amióta abbahagytam a gyógyszert.tehát lassan 9 hónapja.lehet felborult a hormonháztartásom,vagy mit tudom én.mert amikor szedtem volt h elfelejtettem bevenni,ugyanazta szemet másnap vettem be.
2009. ápr. 3. 09:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok,ovu tesztet csináltál már?Ismerek olyat akinek a fogamzásgátló szedése után ugy felborult a hormonháztartása h.egy évig nem volt normálisan peteérése.Nem jelenti azt hogy baj van veled.
2009. ápr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
biztos van peteérésem,mivel minden hónapba megjön.
2009. ápr. 6. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!