Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nővéremnek nincs tüszőrepedése...

Nővéremnek nincs tüszőrepedése. Kap majd valami gyógyszert, ha az nem hat, akkor lombik. Mi vár most rá?

Figyelt kérdés
Most írt egy kétségbeesett üzenetet, ennyi volt csak benne, amit fent írtam. Hétvégén találkozunk, szeretnék vele beszélgetni erről, de nem tudom mi vár rá, mit mondhatnék neki?
2011. júl. 20. 18:50
 1/2 anonim válasza:

(Remélhetőleg hat a gyógyszer...)

Kivizsgálták már? Nem lehet igazán mit mondani, ha nem tudod a részleteket.

Én magamból kiindulva mindenkinek azt mondom nézessen pajzsmirigyműködést, és inzulinszintet. Mielőtt bármit tesz. De ez már biztos megvolt a tesódnál.

Én is inszeminációra, később, ha nem sikerül lombikra kell mejek. Én Meforalt szedek 1 éve és fél év után kezdett el érni a tüszőm, de sajna azóta még fél év telt el és semmi.

Sok sikert a nővérednek!!

2011. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sumergo ***** válasza:
Egy kis kellemetlenség néha, gyakori orvoslátogatás, aztán (reméljük mielőbb) egy baba!!! Mondd meg neki, h ne essen kétségbe, ez sokkal, de sokkal jobb, mint az évekig tartó sikertelenség! Megvan a probléma, akkor meg van a megoldás is!
2011. júl. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!