Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, akinek tegnap/m...

Van itt olyan, akinek tegnap/ma lesz tüszőrepedése (egy domináns tüszőm van-23mm)?

Figyelt kérdés

Én tegnap voltam uh-n,ahol a doki egy 23mm-es tüszőt látott a bal petefészkemben.Azt mondta,hogy este mindenképpen legyünk együtt,mert meg fog hamarosan repedni.Csütörtöktől kell napi 2x1 Duphastont szednem 2 hétig,majd teszt.


Nem kellett volna repesztőt kapnom? (rákérdeztem...szerinte biztosan meg fog repedni)


Amúgy PCO-m van és lassan egy éve várunk babára. Merckformint szedek.


A következő 2 hétben szeretnék tapasztalatokat cserélni olyanokkal,akik hasonló helyzetben vannak,mint most én.


2011. márc. 29. 08:20
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:

SZia!

Én is PCO-s vagyok. Nekem csütörtökön nézte UH-n az orvos és akkor volt egy 20 és egy 19 mm-es tüszőm. Mivel ő elutazott, így LH tesztet adott a hétvégére, amit szombaton kellett megcsinálnom. Mivel negatív lett, így az ügyelten beadattam egy tüszőrepesztő injekciót (pregnyl).

Egyébként én Meforalt szedek. Most napi 3x1 closti-val és napi 2x1 zitazoniummal lett peteérésem. Reménykedem, hogy összejön a baba most, nagyon várjuk már 1 éve.

2011. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:

Remélem,hogy ez a "hónap" mindkettőnknek sikeres lesz!!!

Én most abbahagytam a Mercket,amíg nem derül ki az eredmény két hét múlva.Ma is csinálok egy ovu tesztet,mert azt olvastam,hogy két nap is lehet pozitív.Ti mikor voltatok együtt?

2011. márc. 30. 07:34
 3/49 anonim ***** válasza:
Szia! Te abbahagytad a gyógyszert? Nekem nem mondta az orvos, hogy függesszem fel a Meforal szedését :|. Egyébként csütörtökön, a hétvégén vasárnap és hétfőn voltunk együtt. Tegnap már hulla fáradtan bedőltünk az ágyba. Érdekes mert tegnapig olyan izomláz szerű érzésem volt a hasamban, de mára elmúlt. Pedig már reménykedtem, hogy jó kis előjel lehet. De hát várjunk türelemmel :). Neked volt már átjárhatósági vizsgálatod? Nekem ha megjön, akkor kell rá menni. Na attól félek a legjobban. Annyi rosszat hallottam róla...
2011. márc. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
Még az előző hozzászólásomhoz:Az ovu teszt egyébként nem előtte 1-2 nappal lesz pozitív? Legalább is az LH tesztről ezt mondta a doki. A
2011. márc. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Szia!Én abbahagytam,amíg ki nem derül...aztán majd konzultálok a dokival.Még nem volt átjárhatóságim,de nem is mondta a doki,hogy kell.Ha pár hónapon belül nem jön össze a baba,akkor azért rábeszélem a hsg-re.Ti mióta vártok a babára?
2011. márc. 30. 19:12
 6/49 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 14 hónapja. Az előző nőgyógyászom a cikluszavarom a sok antibiotikummal magyarázta amit a 2x3 hét betegállomány alatt szedtem, kb amikor próbálkozni kezdtünk. Mondta, hogy megjavul. Novemberben kerestem fel egy másikat, rögtön mondta, hogy PCO. Nekem azért csinálja, mert ha most nem jön össze, akkor jövő hónapban átjárhatósági, utána való hónapban inszemináció. De még reménykedünk, hátha most így összejön/összejött a pici :) Ti hogy álltok a próbálkozásokkal? :)
2011. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

Nekem mára így alakult a hőm.A mellbimbóim fájnak eléggé.Mi kb.1 éve próbálkozunk.5 hónapja szedek Merckformint.Tegnap elkezdtem a Duphastont is.

Neked nincs görbéd?


[link]

2011. ápr. 1. 07:00
 8/49 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nincsen görbém. Még sosem mértem. Talán azért sem, mert úgyis csak azt lehet tudni, hogy mikor volt ovuláció. LH tesztet is csak most csináltam ebben a ciklusban először. Én csak a "hasam, méhem érzem" egyelőre, hol erősebben hol egyáltalán nem. Nagyon kíváncsi vagyok, már nagyon várom, hogy ez a hét elteljen. A Duphaston mire való?

2011. ápr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

A Duphaston segíti a beágyazódást,magzatmegtartó hatása van.Remélem,hogy tényleg segíteni fog!

Nekem mára elmúlt a mellérzékenység...de a hőm fent van még.

2011. ápr. 1. 20:16
 10/49 A kérdező kommentje:
Te mikorra tervezed az első tesztelést?
2011. ápr. 1. 20:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!