Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van az, hogy amíg az...

Mitől van az, hogy amíg az ember lánya nem akar gyereket szabályos 28,29 napos a ciklusa, de ahogy babát tervez napokat, heteket késik mégsincs baba? Mitől bolondul meg, ha mégsincs beágyazódás?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nagyon nagy az akarás. A hormonháztartás függ az agyalapi mirigyed hormontermelésétől, a stressztől és még sok mindentől. Ha nagyon görcsösen akarsz gyereket és azt is lehetőleg 2 hónapon belül, akkor nagy valószínüséggel nem sikerül éppen azért mert annyira akarod. Vedd egy kicsit lazábban a dolgot, ne foglalkozz vele és magától meg fog történni előbb utóbb.

(Nézd meg hányan lettek terhesek 1-2 hónapon belül 2-3 év orvoshoz rohangálás, hőmérőzés, ovu teszt és még mi minden után, amikor feladták a dolgot és nem foglalkoztak többet vele)

2009. ápr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Na hat ez az!!! En mar ebbe fogok beleorulni. Par kerdessel lejebb pont egy ilyan valaszt irtam. Mindjart bemasolom neked. Az elso valaszado voltam:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Egyebkent hihetetlen. Mondjuk igaza lehet az elso valaszolonak. Szeritnem tul ragorcsolunk. De en mar nem is tudom mit csinaljak!!! El vagyok keseredve!!! :(

2009. ápr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezért nem akarok venni ovu tesztet, nem mértem a hőmet sem. Sőt a barátnőm azt mondja még terhes tesztet se vegyek. Jön amikor jön. Igaza van. Nem számolok már semmit sem. Köszönöm neked a választ.
2009. ápr. 4. 10:21
 4/11 anonim ***** válasza:
10:21-es vagyok, nagyon jol csinalod es a baratnodnek teljesen igaza van. En vettem ovutesztet mult honapba es meg idegesebb lettem amikor nem lett pozitiv. Jobban stresszeltem, kiborultam, sirtam es meg sorolhatnam. Terhessegi tesztem volt itthon de mind elottem oket es persze az osszes negativ. Tobbet en sem veszek csak ha mar kesni fog egy hete mert felesleges. Tenleg jo lenne mar lazitani egy kicsit es nem ragorcsolni. Mar oda jutottam, hogy csak hetvegen merek reggel tesztelni mert akkor legalabb jol kisirhatom magam ha negativ es igy nem kell kisirt szemmel munkaba mennem. Na ez mar nem allapot!!!!
2009. ápr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
10.39-es. Sztem próbáld meg te is ezt kipróbálni. Bár...pont én beszélek, mikor próbálok kikapcsolni, de már nem nagyon tudom hogy kell. A szex...hát az meg aztán átment ilyen spermavadászatba szinte. Letámadom a sejtgazdát és egész egyszerűen elorozom tőle az apasejtet! Hihetetlen, de már nem is élvezem úgy a szexet, ha közben azt számolgatom magamban, hogy mikor is van peteérésem. Hát én meg ebbe fáradtam bele. Úgyhogy úgy döntöttem, befejezem. Akkor fogok szexelni, amikor megkívánom és kész. Ha meg már jelentkeznek a rosszullétek akkor veszek tesztet. Na, jó, lehet, h ha késik bepróbálkozom, de ennyire nem fogok rástresszelni, mint eddig. BEFEJEZTEM!!! :)
2009. ápr. 4. 10:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Tökéletesen igazatok van. Ne görcsöljetek rajta!!!!!! Most irhatnék misztikus és pszichológiai nagy szavakat "az akkor választja ki s kis lélek a szüleit , amikor lelki egyensúlyban vannak a világgal", de ez hosszú és uncsi:))) Ha egészséges a szervezetetek (pl. nincs rendellenesség)és semmi baj sincs az "apadonorral" , akkor csak idő kérdése. Én is , mi is igy voltunk. Vártuk , de nem akartuk mindenáron. És lett!!:))


33hetes km

2009. ápr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyira igazatok van! Ha mát ti ki mertétek írni, én is kiirom: nem kivánom már a szexet, csak gyereket akarok! Nem élet ez igy! Be kell fejeznünk, és élnünk kell a szó szoros értelemben. Én pl. nem tudok semmi másról beszélgetni a párommal, minthogy peteérés, tüszőrepedés, beágyazódás, ki a hibás, ma kell, holnap nem, holnapután igen, stb...Kész őrület, én ezt be akarom fejezni, eldobom a hőmérőt, nem költök ezreket tesztekre, nem birom már:(
2009. ápr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nálam/nálunk ez az egész babás dolog úgy indult, hogy új év, jöhet a baba. Hát mondanom sem kell, az első hónapban a megszokott 28 nap helyett 32-re jött, két teszt -, tiszta ideg voltam. A megszokott 5 nap helyett összvissz 2 napig volt meg, az is tök furán... Na nem baj, jön a köv. hónap. Akkor tisztára rástresszeltem, kétnaponta szex, szigorúan a peteérés környékén. Ennek az lett az eredménye, hogy kedvem se volt már, de hát "jókor kell", szóval mindegy... 35 napra jött meg, mikor már kezdtem kétségbe esni, hogy miért nem jön meg, és miért - a teszt??? Márciusra (3. hónap) már kicsit lenyugodtam, de a programozott szex megmaradt valamilyen szinten, és a görcsös akarás kicsit alábbhagyott bennem. Eldöntöttem, hogy csak akkor tesztelek, ha késik legalább 3 napot. Erre megjött a 32-ik napon, mikor azt hittem, leghamarabb másnap jöhet meg. Ebben az 1-2 napban eljutottam oda, hogy tök mindegy, hogy mennyire erőlködök, úgysem jön a baba, ha nem akar, szóval erre a hónapra (eddig legalábbis) tök lenyugodtam, szex is akkor van, ha tényleg kívánjuk, eddig nincs semmi "áltünet". Igaz a hőmérőzést most kezdtem el, de azt is csak kíváncsiságból, hogy minden rendben megy-e, nem azért, hogy az utolsó napokban mit mutat a görbe, vagy mit nem... Szóval szépen eljutottam arra a pontra, hogy ha eljön a mi időnk, úgyis babás leszek, annak is biztos van oka, hogy eddig nem sikerült, de erre úgyis utólag jövök rá :) Jó hosszúra sikerült, de hátha segítek valakinek a sztorimmal ;)

2009. ápr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

halalra rohogtem magam a valaszokon! akar en is irhattam volna a spermavadasz tortenetet. sajnos nekem is kezd ebbol elegem lenni, de mint latjatok meg mindig itt ulunk a gep elott es ezen gorcsolunk. en mar mindent probaltam, de nem tudok nem ragorcsolni erre!!! lassan en is megorulok, a paromat az oruletbe kergetem, mar lassan kedve sincs hozzamnyulni szegenynek. felek, hogy erre meg a kapcsolatunk is ramehet!

sok sikert es kevesebb gorcsot mindenkinek!

2009. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lányok! Senkinek nem megy rá semmije a projekt miatt, világos? Ha a pasik járnának méhészhez, és ők állnának a mi helyünkbe ugyanezt csinálnák, elhihetitek. Valahogy csak lesz. Sosem gondoltam volna - hiába hallom és látom, h így van - ,hogy az agyunk ekkora nagy hatalommal bír. Ha tényleg gyereket akarunk, meg kell állítani ezt a sejtorzó őrületet. Én már azt sem figyelem mikor kell megjönnie... Nagyon szorítok minden kismamának. Senki és semmi nem állíthat meg minket!!!!
2009. ápr. 7. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!