Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vizsgálatok után dönt...

Milyen vizsgálatok után dönt ugy a doki, hogy ad clostyt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez elégé orvosfüggő. Nekem pl. semmilyen vizsgálatom sem volt. Csak felírta és kész.
2011. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit mondtál neki,hogy mi bajod van???
2011. júl. 24. 22:10
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak azért szeretném tudni,mert 2 hónapja nincs peteérésem,és az én dokim külföldre ment melózi,és uj dokim lessz.
2011. júl. 24. 22:11
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és mióta szeded?Vagy van már baba??
2011. júl. 24. 22:18
 5/8 anonim ***** válasza:

én az orvosomhoz mentem aki ismer, nála szültem a nagyfiam,aki egy kész csoda, pco-s vagyok, évi kb 3mensivel.

elmentem hozzá h szeretnénk tesot, meg h már megint nem jött meg 5hónapja, s elég valószinütlen h ujra sikerült spontán vagy ha ige ki tudja mikor s jó lenne egy kis rásegités. már irta is fel a norcolutot h megjöjjön+ a clostit. meg elküldött laborba is.

szerencsére az első hónapban sikerült.

2011. júl. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem ultrahang(ok),vérvétel(ek),illetve átjárhatósági(hsg)után írta fel a dokim a gyógyszert,3 ciklusban szedtem,minden félidőben uh-val nézte,van-e peteérés....
2011. júl. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. Első vagyok. Elmentem dokihoz és mondtam, hogy másfél éve nem jön a baba. Ismer, mert mindig járok norcolutért mert sosem jön meg. Mondta, hogy segítsünk rá a dologra és írta a clostit. Félidőben jártam UH-ra, de nem volt peteérésem még clostival sem. :( Két hónapig szedtem, aztán a szünetben spontán fogantak a babák. Sajnos a 6. héten elvetéltem. :(
2011. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom:(((Most ha én bemegyek és csak 3 hónapja próbálkozunk,és semmi,akkor nem is fog csinálni semmit????
2011. júl. 25. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!