Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom kb 21. napján...

A ciklusom kb 21. napján csináltam tesztet. Negatív lett, (Lilly teszt) de ránéztem egy óra múlva és halványan látszott mind a két csík. Mi a véleményetek? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Ez most mi lehet?10.-ére nem várom, 31 naposak a ciklusaim.Már másfél hete szúr a jobb oldali petefészkem.Eleinte erősebben, most már nem olyan erősen, de érzem.Olyan érzésem van, mintha belűlről viszketne a méhem és a mellem.Kijött rajtam pár pattanás is. Sötétebb lett a csiklóm színe, lilás. A mellbimbóm ma érzékeny és pici pattanás szerű valami van rajta.Tojásfehérje folyásom van.Múlt hónapban csak 3 napot volt menzim.Voltam dokinál, de akkor azt mondta nincs semmi.
2009. ápr. 5. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát az orvos szava döntő...Csinálj még egy tesztet, és megnyugodsz.
2009. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De amit az orvos mondott az a előző menzeszemkor volt.
2009. ápr. 5. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Jah! Bocs! Mindenképp tesztelj!
2009. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csinálnék egy másfajta tesztet a helyedben.Én is Lilivel csináltam az enyém borzasztó halvány volt és közben ki is derült hogy csak szellemcsík volt.:(Én már nem veszek többet Lilyt.Természetesen nem elkeseríteni akarlak, de én sajna így jártam.:(((
2009. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha 31 naposak a ciklusaid, szerintem nagyon korai volt a 21 napi tesztelés. 31 napos ciklusnál a peteérés kb a 16-18.nap körül van. 21napnál nagyon korán tesztelél. Várd meg a nemvárt napját és akkor tesztelj.
2009. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor először megnézted a tesztet, akkor negatív volt? Csak mert rá van írva, hogy 5 percet kell várni, utánna pedig el kell dobni, mert egy idő mulva a negatív teszteredmény átmehet pozitívba is. Szerintem csinálj még egy tesztet, hogy biztos legyél, vagy irány megint a doki!

Sok sikert!

2009. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!