Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az a száradási csík? Lehet...

Mi az a száradási csík? Lehet hamis pozitív a teszt tőle?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a száradási csík amikor a teszt már túl van azon az időn hogy igaz eredményt mutasson.és ez a csík akkor jön ki ha a tesztnek az a része meg szárad ahol az eredményt látod és olyankor van ugy teszteknél hogy halványan kitűnik a terhességi csík.
2011. okt. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor lehet nálam nem is terhesség van hanem száradási csíkot láttam csak :(
2011. okt. 11. 10:04
 3/9 anonim ***** válasza:
első vagyok mennyi idő után jött ki az a csík?
2011. okt. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
10 percen belül
2011. okt. 11. 10:09
 5/9 anonim ***** válasza:
és a tesztre mi volt írva meddig add igazi eredményt?10 percen belül vagy 5 perc után már nem számit?
2011. okt. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az van ráírva hogy a teszt 10 percen belül mutatja az eredmény, nekem 5 percnél kezdett el látszódni aztán a 10- nél halvány csíkocska, de félek hogy ez már száradási csík..
2011. okt. 11. 10:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj holnap reggel csinálj 10-es érzékenységűvel még egyet! Vagy ez milyen teszt volt? Szerintem van még rá esély! Mikor kellett volna megjönnie?
2011. okt. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát ez vicc, reggel megcsináltam a tesztet halvány pozi, most meg megjött a mensim, na ilyenkor mi van?
2011. okt. 11. 11:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Rendes vérzés normális? Mert barnázgatás nem számít! Újabb teszt holnap és mars a dokihoz, vetélés előjele is lehet!
2011. okt. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!