Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most megint doki lesz a dolog...

Most megint doki lesz a dolog vége?

Figyelt kérdés

Az utolsó menstruációm júluis 14-e volt.

Első Closti-s hónapom volt. Azóta testápoló jellegű folyásom van.

Már a +9. napon vagyok.

Doki UH-t nézett rajtam. Látott egy kezdődő felritkulást és 14 mm nyálkahártyát.

A tesztjeim még is negatívok!


Most akkor mi a helyzet?


2011. júl. 25. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Clostyhoz nem értek, de túl korán teszteltél.
2011. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha július 14. volt meg,akkor még csak kb most van peteérésed,persze,hogy negatívak a tesztek,majd 10-12 nap múlva tesztelj!

Én clostyt szedek az 5.naptól 2*1-et én nekem mensitől számított 16.nap körül van peteérésem!

2011. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Manka68 ***** válasza:
Ha 28 napot számolok, akkor aug 11-én érdemes tesztelned, előbb nem. Nem vagy még 9dpo-n. Az a peteérés utáni 9-ik nap, nem a ciklus 9-ik napja.
2011. júl. 27. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, félre írtam! Ne haragudjatok!

Június 14-én volt az utolsó menstruációm.f

A ciklusom pedig elég rendszertelen, hol 26, hol 34 napos.

Június 20-án vártam, hogy megjöjjön 34. napra, és azóta már 2 tesztet is csináltam.

A doki látott az UH-n egy felritkulást, de nem tudom, hogy mi a helyzet. Doki csaj jövőhéten fogadna, előtte vár egy tesztet tőlem....

2011. júl. 27. 13:08
 5/5 Manka68 ***** válasza:

Hát, akkor a tesztnek már pozinak kéne lenni, ha van baba. Még arra tudok gondolni, hogy elkezdődött a beágyazódás, de nem sikerült. :-(

Ilyenkor elkezd emelkedni a HCG, de nem biztos, hogy annyira, hogy a teszt kimutassa.

A másik lehetőség, hogy később volt peteérésed, és még csak ezután lesznek pozik a tesztek. Tesztelgess szorgalmasan, hátha ez utóbbi verzió a nyerő. :-)

2011. júl. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!