Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőmmel szeretkeztünk és...

Barátnőmmel szeretkeztünk és kiszakadt az óvszer. Kicsit félek a ciklus 26. napjában volt. Vajon terhes?

Figyelt kérdés
Csak 2-3 centire hatoltam be és amikor éreztem hogy szakad azonnal kirántottam. Nagyon minimális előváladék volt az óvszerben. Barátnőm már tegnap érezte hogy megfog jönni neki, szerinte nem lesz belőle semmi. általában mindig pontos a mensie vagy néha előbb jön meg neki.
2009. ápr. 5. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Minimális az esélye, de lehet terhes. 72 órás tabi?
2009. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
76%

megtudni egyszerű: terhességi teszt

mellesleg attól ha idegeskedik késhet...

2009. ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
72 órás tabit nem rég vett be és utána meg is jött neki. úgy tudom nem szabad sokszor alkalmazni. ráadásul anyagi keretekbe is ütközik jelenleg nálam:( hihetetlen szabályosan helyeztem fel az óvszer még légbuborék sem volt és megint kiszakadt. Ennyit a nagy DUREX márkáról :(
2009. ápr. 5. 20:52
 4/10 A kérdező kommentje:
átszámoltuk újra és 27. napban jár
2009. ápr. 5. 20:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát szívás. Nézzetek más védekezési forma után vagy másik márkájú óvszer után. Javasolnám a fog.gátlót, bár az sem olcsó, de jóval biztonságosabb!

Előzőleg miért kellett bevennie 72 órásat? Mikor vette be? Amúgy valóban nem szabad sokszor ezt alkalmazni. Attól, hogy anyagilag nem álltok jól, még védekezni kell (nem megszakítás, meg számolgatós módszer meg ilyen megbízhatatlan hülyeségek).

2009. ápr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nos, ha a 27. napban volt, akkor szinte kizárt a terhesség. Ugyanis elvileg 1-2 nap múlva meg kell neki jönnie! Ha netán késne, akkor teszteljen, de az idegeskedéstől is késhet! Tényleg nem ártana valami rendes védekezési módszert találnotok!
2009. ápr. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
1 hónapja vette be a tabit
2009. ápr. 6. 21:38
 8/10 A kérdező kommentje:
és azért kellett bevenni mert szintén szakadt a gumi
2009. ápr. 6. 21:38
 9/10 A kérdező kommentje:
megúsztuk megjött neki
2009. ápr. 7. 19:39
 10/10 anonim válasza:

Szia

Ismerős a helyzet. Én is lefeküdtem a barátommal és DUREX márkájú óvszert hazsnáltunk és ugyanígy kiszakadt :(

2009. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!