Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem a barátommal...

Lefeküdtem a barátommal óvszer és tabletta nélkül, de nem ment el bennem, időben kivette. a ciklus 22. napjában vagyok, 28-30nál szokott megjönni. Lehetek terhes? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2007. nov. 8. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ismetlodo kerdes mar es mindig felvetodik mindenkiben, hogy aki nem akar terhes lenni miert jatszik a tuzzel?Ugyanis az elovaladekban is lehet termekenyiteni kepes sperma. Valamint soha nem lehet pontosan 1000%-ra kijelenteni hogy na akkor volt a peteeresed, bar nagy valoszinuseggel megvolt mar, ha 28-30 napos a ciklusod, de nem lehet tudni, egyenenkent valtozo.Ezzel a valasszal nem sokat segitettem neked, de egy tanacskent mondom (mivel ugy vettem ki a leveledbol hogy nem szeretnel babat),menj el egy nogyogyaszhoz es irass fel gyogyszert, ne felj semmitol es ne legy szegyenlos.Jobb oda menni mint abortuszra:szerintem,bar hala istennek nekem nem volt ra szukseg. Valamint vannak esemeny utani tablettak is, de ahhoz orvost azert ajanlatos lenne meglatogatni, hogy a neked legmegfelelobbet irja ki.
2007. nov. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél????

Védekezzél.Ìrass fel gyógyszert,és kondolkozz,mielött lefekszel a barátoddal minden nélkül.

Gondolom,hogy nem vagy már "kislány",hogy azt ne tudd,hogy az elöválade´któl is teherbe eshetsz.

29 hetes kismama.

2007. nov. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

20éves vagyok és jött egy váratlan baba az életembe,először el akartam vetetni,majd a doki megmutatta,h hogyan dobog a szíve,és ott azt mondtam,h nem vagyok képes megtenni.Csak,h tudd mire számíthatsz,ha jön a baba.És igen lehetsz terhes.Én fogamzásgátló mellett estem teherbe.Az előváladékban pedig igenis lehet sperma.

Remélem,h megjön,és nem kerül sor abortuszra,és nem kell azzal a tudattal élned,h megölted a gyereked.No és ELMÉSZ dokihoz gyógyszert feliratni!Mert hidd el egy emberéletért nem sok az a néhány ezer forint.

2007. nov. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb fogamzásgátló az önmegtartóztatás:) - csak vicc.

De tényleg hihetetlen, hogy a mai világban még vannak olyan naív emberek akik hisznek a megszakításos közösülés 100% osságában, hisz köztudott bioszon is tanítják 8.ik-ban hogy már az előváladék is tartalmazhat elegendő spermát a megtermékenyüléshez.

Másrészt a gyógyszer sem 100% os mint fentebb és más kérdések válaszolói is említették mellette estek teherbe. Ugyan így lehet hallani spirál meletti babákat is, sok Copperfield is szaladgál akik a gumiból szabadultak, sőt nekem egy ismerősöm lekötés után esett teherbe.

Nekem 16,5 évesen pedig a nődoki tagadta meg a gyógyszer felírást, mondván, hogy fiatal vagyok, tanuljak vagy ha sok a szabad időm menjek diákmelóra, vagy sportoljak, ne a pasikkal foglakozzak, és ne is menjek más dokihoz se mert azok se fognak nekem írni. Én balga el is hittem, nem is mentem tovább. Rá fél évre terhes lettem, meg tartottuk nem bántam meg. Mint utólag ki derült sok lány járt hasonlóan ennek a dokinak köszönhetően, voltak akik meg tartották és boldogok, voltak akik kevésbé, és sokan akik elvetették a babát... Hallottam olyan dokiról is aki azt mondta a lánynak, hogy ne gyógyszert szedjen mert az sok hormon meg ilyesmi, hanem ha terhes vetesse el, kevesebb kockázat- jó mi?! Egy nem szült nőnél kevés kockázat az abortusz. Persze...

Egy szónak is 100 a vége; egyik módszer sem biztos, (max az orál), de ha még valóban nem szeretnél gyereket és most elkerülted a "bajt" akkor azért próbálj valamit használni, hogy csökkentsd az esélyt mert a 0,5-2% még mindig jobb mint a 95-100%.

2007. nov. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a baratno nem szed hormonalis fog.gatlot,nem szult nincs spiralja egy igeig pesszariumot hasznalt most mar 2 eve spermaolovel vedekezik,a huvelyebe kell feltenni egy kapszula alaku drazset felolvad es utana mehet a dolog,nem lett terhes.hasznalhatsz gumit ugyis megeshet hogy az leszel.100%os modszer ha messzirol kerulod a gyikot.de ha mar elsz nemi eletet es nem akarsz babat legalabb probalj meg tenni erte.remelem szerencsed lesz es nem kesobb volt a peteeresed vagy nem volt rendkivulid.kerd ki orvosod velemenyet hogy mit ajanl.
2007. nov. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Felháborító, miket olvasni.

Sok újat nem tudok, mondani, TESSSK GONDOLKODNI, mert utólag nem lehet. Normálisan védekezni! És még mindig a gyógyszer a legmegbízhatóbb, nálam 10 évig bevált. Figyelni kell, rendesen szedni és nem lesz baj.

De az, hogy a doki megtagadja, meg abortuszt javasol, simán feljelenteném. Az ilyen üljön börtönben, nem nőgyógyászati rendelőben. Én spec fordítva jártam, nekem tukmálta a doki 17 évesen, de én meg akkor még nem akartam szedni.

ez magyarország, ide szüljek? Megteszem, de rettegek pont az ilyenek miatt...

2007. nov. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem letolás kell hanem segitség az embereknek. Van rá esély de kevés. Érdemes tesztelni.
2009. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!