Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól húzta be szerintetek a...

Jól húzta be szerintetek a peteérést a program? Görbe lennt.

Figyelt kérdés

[link]


A tünetek alapján igen, de akkor mért nem megy feljebb a hőm? Azóta is neg. az ovuteszt, viszont ma megint fáj a bal petefészkem. Lehet esetleg két peteérés egymás után? Segítenétek?


2011. júl. 26. 14:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

23-24 naposak a ciklusaim 12 napos luteális fázissal.

Volt egy napom, amikor csak gyenge 5 órát aldutam a kisfiam miatt, de nem emlékszem akkor lehetett-e?

Nagyon szépen köszönöm a tippeket, nincs más hátra, mint várni. Egyébként a melleim nagyon fájnak, de ez mensi előtt is előfordul nálam. Várom a csodát már 2 és fél éve. Az első gyermekem is 10 év után sikerült.

Várok türelmesen :)

2011. aug. 1. 17:33
 12/17 anonim ***** válasza:

Akkor biztosan az az éjszaka lehetett.

Viszont így a 15-16 nap tájékán volt az ovud, ez szépen kirajzolódik, ha a 13 napon levő emelkedést kizárójelezzük. Csakhogy együttlét 3-4 nappal korábban volt, ami azért nem sok jót jósol. Bár a hímivarsejtek eléldegélhetnek 4 napig is, de nem ez a jellemző...

2011. aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Így alakult azóta a görbém:

[link]

Mikor teszteljek?

2011. aug. 4. 07:02
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez szuper:)) szerintem már ma is ellőhetsz egy tesztet:)
2011. aug. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi. Még nem merek,mert csak 25-ös van itthon, tegnap du-án csináltam egyet, de az időn túli nagyon halvány poz.lett.
2011. aug. 4. 10:01
 16/17 anonim ***** válasza:

ezen az oldalon első vagyok


Én még nem tesztelnék, csak a 9 dpo-n vagy, holnap a tizediken, a ciklusnak meg 24. napján.


A görbédből nem látszik, hogy van-e baba, vagy nincs, és ez így normális.


Az esély megvan, várj türelemmel (tudom, nehéz...)

2011. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja, és én továbbra is arra szavazok, hogy az együttlét picit korai volt a peteéréshez képest, de azt kívánom, hogy ne legyen igazam! :o)
2011. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!