Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt valaki átlátszó...

Tapasztalt valaki átlátszó folyást amikor pozitivat tesztelt?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 06:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mielőtt megjött volna, meg utána is volt átlátszó nyúlós folyásom, olyasmi mint ami a peteéréskor van, a nem várt mensi után egy héttel teszteltem, de akkor már szinte biztos voltam hogy terhes vagyos, és így is lett.Ugyhogy drukkolok!

üdv:12 hetes kismama

2009. ápr. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok!

rosszul írtam : az ELMARADT menzi után 1 héttel teszteltem

2009. ápr. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia és köszi már azt hittem nem is válaszol senki:)Most tettem fel még egy kérdést ezzel kapcsolatba,én pont ezért nem merek tesztelni mert mindenki azt irja hogy terhességnél fehér szinű a folyás.Két napja késik pedig nem szokott:)
2009. ápr. 6. 07:41
 4/8 anonim ***** válasza:

ugyanaz vagyok!

akkor a másik kérdésedre is én válaszoltam!

nekem sem késett soha azért voltam majdcsak biztos.De miért félsz?

nem szeretnéd a babát?

2009. ápr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
milyen jó hogy tartod bennem a lelket,szeretném a babát amott már megirtam:)köszi
2009. ápr. 6. 07:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Nugodj meg nekem sosem valtozott a folyasom. Ha ezt figyelgetnem mar regen beleorultem volna. Mikor kremesnek kellett volna lennie nekem vizes volt, pe-kor sem volt semmilyen tojasfeherjes folyasom es tavaly mikor pozitivat teszteltem akkor sem volt mas a folyasom mint amilyen szokott lenni. Sok nonel bevallik de nem torvenyszeru, hogy mindenkinel ugy mukodjon mint a nagykonyvben. :) Ha felsz meg tesztelni akkor vard meg amikor mar egy hete kesik es tesztelj akkor de szerintem a folyas mennyisege es minosege miatt ne kerseredj el. :)
2009. ápr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. ápr. 6. 09:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt mindig vizes folyásom volt, babásan krémes. Ebben a hónapban naponta váltogatta magát a vizes és a krémes folyás. Hol ilyen, hol olyan. Sőtt, ma már olyan pé-s tojcsis. Pedig lassan 6 hetes leszek. Úgyhogy erre nem is szabad alapozni szerintem.
2009. ápr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!