Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy a vizelete...

Létezik olyan, hogy a vizeletes ovuteszt itthon pozit mutatott tegnap és ma a doki uh-on azt látta, hogy csak éretlen petéim vannak? 1db volt ami nagyobb1 valamennyi a többi meg nulla valamennyi. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem bízom az ovutesztekben, egy ciklusban minden nap ellőttem egyet, soha nem mutatott pozitívat, teljesen elkeseredtem, hogy nincs peteérésem, erre abban a hónapban terhes lettem, úgyhogy ennyit az ovutesztekről.
2011. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy,hogy az ovuteszt nem 100%-os! Lehet hibás is, de lehet álpozitív is, ill. azt sem tudja mutatni,hogy megreped-e a tüsző!

Hőt kell mérni, az a legbiztosabb!

2011. júl. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Manka68 ***** válasza:

Bocsi, ha kioktatásnak tűnik, nem annak szánom.

Az ovuteszten legalább olyan erős volt a tesztcsík, mint a kontrollcsík? Mert az csak akkor pozi. Nem elég, hogy kettő van.

Hányadik napon volt az UH?

Elvileg az a jó, ha csak egy nagyobb tüsző van, a többit nem is nagyon lehetne látni. Én arra tippelek, hogy a szervezeted próbálkozik, az LH hormon szép magas, de ami a tüszőket növekedésre serkenti, az az FSH hormon. Talán ez nem volt elég magas neked.

Általában ez a két hormon kb 1:1 arányú. Ha ez felborul, az nem jó. :-(

Talán érdemes lenne egy komplett hormonprofilt csináltatnod. Abból kiderül, hogy mi a helyzet.

2011. júl. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!