Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS-ok. Akik már két gyermeke...

PCOS-ok. Akik már két gyermeket szültetek és az első nehezen jött össze, a második babára is sokat vártatok? Spontán sikerült?

Figyelt kérdés

Nekünk 2 év után spontán, metformin mellett fogant nehezen a pici fiunk, aki most 9 hónapos.

Mikor 1 éves elmúlik, szeretnénk a kis tesóért próbálkozni.

Érdekelne, hogy van-e esély esetleg, hogy több éves próbálkozás nélkül is összejöjjön.

A diétát és a mozgást sajnos szülés után kicsit hanyagoltam, de csak úgy fogunk próbálkozni, ha már legalább negyed éve minden betartok és a metformint is rendesen szedem!


2011. júl. 27. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Igaz mi még csak probálkozunk de a kisfiam nemsokára 2 éves és még mindig nem sikerült spontán:( pedig szülés után mivel nem tudtam szoptatni egyből elkezdtem a diétát és a metformint újra, ha szeptemberig se sikerül akkor irány a doki.Remélem erre azért nem fog sor kerülni:)
2011. júl. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is pco-s vagyok, bár mi nem a kistesóért szurkoltunk, hanem egy első számúért:)

Ő spontán össze is jött:)

2011. júl. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem a nagyfiam a 6ik hónapban jött össze spontán.

a tesóval már gondoltam nem leszek ilyen mázlista évi átlag 3-4mensi mellett. 3hónap sponán probálkozás után(ami tudom h amugy nagyon kevés)a nőgyógyászom irt fel clostit,amivel az első hón apban terhes lettem:)

2011. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves első! Nagyon drukkolok, hogy mielőbb sikerüljön.

Kedves második, harmadik válaszadó!

Gratulálok a babákhoz!

Remélem nekünk is összejön a második.

Nekem azelőtt nem volt peteérésem (nem segített a closty sem) és spontán ciklusom sem (így nekem nem volt elég önmagában a metformin, hanem Avandametet kellett szednem egy fél évig, hogy beálljon normálisan a ciklusom és a peteérésem).

Most viszont már van peteérésem is (három hónapig tudtam-tápszerpótlással szoptatni, utána 1 hónappal már visszaállt a viszonylag rendszeres ciklusom.)

Remélem így is marad és akkor nagy reményünk van a következő sikerre!

2011. júl. 28. 09:16
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Gondoltam megosztom veletek a nagy hírt: ma késő délután erős pozitívat teszteltem úgy, hogy csak két hónapja szedem újra a metet és akkortól tartom szigorúan a diétát és a mozgást, valamint ez idő alatt fogytam le 8 kilót! Szóval első próbálkozásra összejött a kistesó!!!

Hihetetlenül boldogok vagyunk, remélem minden rendben lesz velünk!

Veletek mi újság?

2011. okt. 7. 22:38
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

hello

nagyon nagyon gratulálok!!! hurrá-hurrá:)

én a 3ik válaszoló vagyok. pont ma töltöttem be a 20hetet, tehát félidőnél vagyok s minden okés. még nem tudom h fiucska v lányzó lesz, de mindegy is:)

boldog babavárást!

2011. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szió!

Nagy nagy gratula nektek:)

2011. okt. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gratulációkat, olyan hihetetlen még mindig!

Ma voltam dokinál. 6 hetes a picurkánk és már van szívműködése.

3. válaszolónak boldog babavárást továbbra is!

2011. okt. 11. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!