Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ötlet, hogy mi lehet nálam a...

Ötlet, hogy mi lehet nálam a gond?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez orvos dolga, de jártam már eleget, mégsem... És hátha valakivel történt ilyesmi, stb.

Már lassan 2 éve nem sikerül a baba. Látták a PCO-t, egy éve kezelnek. Áprilisban volt lapar műtétem, cisztákat kilőtték, átjárható vagyok és a hormonjaim a tökéletesre álltak be azóta. Closty kúra közben vagyok, már a 2. szünetes hónap, majd a 3. closty szedős kúra következik. Szépen érnek, s repednek a tüszőim, követték u.h.-on. A méhem hátrahajló, de amúgy minden életerősnek és tökéletesnek tűnik nálam.

Minden hónapban érzem a peteérés, együttlétek után, hogy próbál valami történni a hasamban, fájdogál, mozgás van odabenn, de soha nem teszteltem még pozitívat. Még annyi, hogy mindig elég vastag a méhnyálkahártyám, ezért régebben mindig azt hitték a nődokik, hogy terhes vagyok. Milyen probléma lehet nálam? Vagy egyszerűen az égiek csak később szánnak nekem kisbabát?

Köszi, ha írtok, néha már nagyon szomorú a sikertelenség.


2011. júl. 27. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:

bocsi de mi van hanem nálad van a probléma ??


a párok meddőségért 50% a pasik a felelősek

szerintem küld el a párodat is egy kivizsgálásra

ki tudja lehet h csak annyi a gond h kevesebb a spermium az ondóban

2011. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Párodat nézték, vele minden ok?
2011. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ja még annyit h a barátnőm volt ezzel így mindent végigjárt de semmi nem volt végül kiderült h a párjának volt kevesebb én nem jó minőségű spermiuma

beültetéssel megoldódott 2ikra sikerült

3as ikrek lettek .-))) mind a 3 okos értelmes és most 10 évesek .-)))

2011. júl. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

páromat a műtét előtt meg kellett nézni kötelezően, és nála is minden ok.

Akkor?


Lehet hogy kell nekem beültetés?

2011. júl. 27. 11:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Összeférhetetlenségi vizsgàlaton voltatok már? Lehet, hogy pont kettőtöknek nem lehet babája, és akkor a beültetés sem lesz eredményes. Az egyik ismerősöméknél ez a probléma.
2011. júl. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hm. Szóval van ilyen vizsgálat is. Köszi.
2011. júl. 27. 12:06
 7/9 anonim ***** válasza:
ezt mintha en irtam volna. 2eve nem sikerul a baba nekunk sem, en is PCOs vagyok, aprilisban volt lapar mutetem, atjarhato vagyok, hormonjaim tokeletesek. 2. closty kuran vagyok tul es a masodik inszeminacion is. rendesen ketsegbe vagyok esve. meg egy inszem es jon a lombik. :-(
2011. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Ijesztő volt olvasni, ahogy leírtad, amik velem történtek. És nektek csináltak az inszemek előtt összeférhetetlenségi vizsgálatot? És méhnyak,ill. nyálkahártya tenyésztést, h. nem -e pusztítják el a te méhnyálk. részecskéi a párod spermáját?

Mert én ezen agyalok, h. lehet, h ez a gond nálunk, a 3. clostys hónap után megyek tovább ezirányba, és csak utána inszemeznék...


Nagyon együtt érzek veled, és sok sikert kívánok, és lehet, hogy ha mindent abbahagysz és "feladsz", akkor utána megnyugszol, s magától jön a baba. De a lombik is lehet sikeres. De valamiért én magam kapcsán nem ezekben bízom.

2011. júl. 27. 14:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha az az összeférhetetlenség van, hogy nmegölöd a spermákat, arra az inszemináció lehet megoldás. Ha nem sikerül, akkor lombikkal fog, ha minden rendben van.
2011. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!