Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szervíznél volt a laptop...

Szervíznél volt a laptop (toshiba a100-507) és olyan, mintha csökkent volna a wifi vevőhatótávolsága. Eddig gond nélkül vette a jelet a szobámban, viszont most vagy nincs jel vagy az nagyon-nagyon gyenge. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Ha közelebb viszem a routerhez, akkor gond nélkül veszi. Mindent próbáltam már rajta állítani de nem jártam sikerrel.
2011. máj. 24. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy a wifi vevő egyik antenna bemenetét elfelejtették vissza dugni


vagy laza


üdv:)

2011. máj. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod! újfent:D
2011. máj. 24. 20:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Üdv szívesen ujj fent és mi volt a hiba?

:))

:D

2011. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nemrég volt gond a laptoppal, új töltőt vettem és füstölt a gép, ebben nyújtottál segítséget. szerencsére már az is megoldódott, a wifis probléma is. átrendeztem a helyiséget így a laptop a szoba a wifi felöli oldalára került, ez a 3 méter változás megoldotta.:)
2011. máj. 25. 00:07
 5/9 anonim ***** válasza:

:)) HURRÁ :))


Akkor most Jó?!

2011. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

a töltős aksis probléma teljesen megoldódott, ráadásul az akkuk.hu visszavásárolja a vásárolt adaptert (megjegyzem nagyon korrekt webshop, érdemes náluk vásárolni...)

a wifi pedig így jó, habár a jel gyenge.

2011. máj. 25. 19:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Örömmel hallom :)

Ha szükséged van segítségre szólj:)


ÉS ingyéévan

2011. máj. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm:)
2011. máj. 26. 09:44
 9/9 anonim ***** válasza:
:)
2011. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!