Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apámmal van gond. Valami...

Apámmal van gond. Valami ötlet, hogy mit tegyek? Nekem már nincs ötletem. (Lent)

Figyelt kérdés
Igyekszem rövid és tömör lenni.Alkoholista.Tavaly nyáron eltörte a karját(részegen elesett).Megműtötték,kontrollra is eljárt.Az idén a lábát is eltörte,jelenleg gipszben van.Bírta vagy 4 hétig pia nélkül.Most jelenleg úgy néz ki,hogy gipszelt lábbal átballagott a boltba(ugye járógipsz...) és iszik.Mit tudok ellene tenni? Vagy inkább érte? ... Orvoshoz nem akar menni,mert ő "nem beteg" (ezt szó szerint idéztem...).
2011. márc. 13. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélj a boltossal, hogy ne szolgálja ki piával. Mást nem igen tudsz tenni.
2011. márc. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most azt kellene írnom,hogy van remény,de a tapasztalat azt mutatja,hogy a kívülről jövő kezdeményezés többnyire kudarcra van ítélve.Az alkoholizmus betegség.Leküzdéséhez óriási akarat kell.Ehhez belső motiváció kell,külső segítséggel megtámogatva.Talán ha szeretettel közelítenél édesapád felé,volna remény.Elmondhatnád,hogy nagyon fontos neked,és aggódsz az életéért.Szenvedélye mérsékléséhez ajánld föl a segítségedet!
2011. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor elmondom válaszként:22 éves vagyok.8 éves korom óta próbálkozunk ebből kirángatni.A szép szó volt az első,amivel próbálkoztunk.
2011. márc. 13. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, sajnos ha szép szóval sem megy, és meggyözni sem tudjátok, akkor nehéz. Ugyanis ha Ö nem akarja, nem fog menni.
2011. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!