Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hónapja hagytam abba a...

5 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót, azóta töbnyire szabályosan megjött, már 7 napja késik, tegnap negatívat teszteltem (Lilyvel), az ovu. Mikroszkópom viszont páfrányt mutat. Lehetek terhes vagy csak hormonzavar?

Figyelt kérdés
érzékenyek a melleim és átlátszó folyásom volt
2009. ápr. 6. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pont 5 hónapja hagytam abba a tabit, az elmúlt ciklusaimban 2-szer nem volt tüszőrepedésem, átlagban 25 napig tartottak. Én is negát teszteltem a nemvárt utáni 3., 5., 7. napon (One step, Discolor, Lily), most 12 napja hogy még mindig nem jött meg. Holnap megyek dokihoz ezügyben, megírom mi volt, ha érdekel.

Üdv.

2009. ápr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hú az jó lenne, ha megírnád mit mondott az orvos! Remélem jó híreket kapsz!Én is izgulok veled!
2009. ápr. 6. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ma reggel (13 napja késik) fél óra után halvány 2. csíkom lett, száradás után eltűnt. Már nem nagyon reménykedem, viszont a derekam nagyon fáj, ezt nem tudom mire véljem. Este megyek dokihoz, majd írok, mi volt.

Üdv. Bea

2009. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én megint negatívat tezteltem, de mensi még mindíg sehol, a hasam fájdogál napok óta!Veletek mizu?
2009. ápr. 8. 11:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Na mit mondott a doki? Van baba? Én megint negatívat teszteltem:(, de még nem jött meg és a 'mindjárt megjön' érzésem is elmúlt
2009. ápr. 8. 11:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A tegnapi napom tiszta csőd volt, röviden:

1. Nem jutottam el a kislányommal a védőnőhöz, mert bealudt.

2. Nem tudtunk játszóterezni, mert nekiállt esni az eső.

3. Este a dokim magánrendelésre 1 órával később érkezett, mert szülésnél volt, mire meg bejutottam volna, elment az áram az egész utcában.

Jövő szerdára van új időpontom, mensi még mindig sehol (ma 2 hete hogy késik).

Ez van... :-(

2009. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!