Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete késik. Teszt negatív....

1 hete késik. Teszt negatív. Most szúrkál, fájdogál a hasam. Eddig nem volt ciszta,8 hónapja mióta abbahagytam a fogamzásgátlót. Most kialakulhatott?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 11:07
 1/10 Manka68 ***** válasza:
100%
Ciszta bármikor kialakulhat. A fogamzásgátlónak nincs köze hozzá, max annyi, hogy amíg szeded, nem engedi kialakulni, és meghozza a vérzést rendszeresen. Ha babára gyúrtok, menj endokrinológushoz, hogy nézze meg a hormonjaidat.
2011. aug. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam ebben a hóüban, pont ugyanez volt.Kiszámoltam, hogy 13.-a körül lesz ovum, és 27.-én kell megjönnie.Nem jött meg, tesz-negatív....de csak nem jött meg a mensim...És először aug3.-án lett olyan halovány pozi reggeli pisiből, hogy meresztettük a szemünket, hogy lássuk a vonalat.Visszagondoltam, és olyan 20.-a körül picit görcsölt a hasam, akkor lehetett ovum/persze nem mindenki érzi meg/, így nem lehetett persz pozi a tesztem rá 7 napra???Később volt ovud, az is előfordulhat!Próbálj meg várni, és pár nap múlva tesztelni!
2011. aug. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oké, mindenképpen.Köszi a válaszaitokat. Ha nem jön meg és negatív lesz, akkor persze elmegyek endokrinológushoz. Hozzá a nőgyógyász ad beutalót? Vagy sima háziorvostól is kérhetek?
2011. aug. 5. 12:24
 4/10 Manka68 ***** válasza:
Kérhetsz háziorvostól is beutalót, vagy elmehetsz magánhoz beutaló nélkül is.
2011. aug. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi újság? Megjött?
2011. aug. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát még nem, de tesztelek szerintem újra, hátha csak nem mutatta ki még, korai volt.
2011. aug. 9. 12:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Uh, akkor drukkolok! Írd meg mi lett! Tüneteid vannak egyébként?
2011. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Semmi.Néha beszúrt a hasam, de már az is elmúlt.
2011. aug. 9. 15:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Azóta teszteltél? Mi a helyzet?

2011. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia.

Semmi, negatív.

2011. aug. 31. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!