Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Műszeres befejezés után mikor...

Műszeres befejezés után mikor kéne megjönnie?

Figyelt kérdés

Ma 1 hete volt a műtét. Spontán vetéléssel kezdődött és műszeresen lett vége:(

-mikor kéne megjönnie?

ugyan úgy megmarad a 28 napos ciklusom?

Válaszokat előre is köszönöm!


2011. júl. 27. 13:19
1 2
 11/12 Manka68 ***** válasza:

Kedves 18:26!

Én is pont így jártam, mint te, de nekem a dokim zsigerből rávágta, hogy véletlen egybeesés, nem a műtét következménye. Én ezt így nem tudom elfogadni. Megírnád majd, hogy neked mit mondott a dokid, mi a gond,ha kiderül?

2011. júl. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

18:26 vagyok.

Persze h megírom! Remélem mielőbb rendeződik, mert ezt így én sem tudom elfogadni! Műtét előtt rendesen megjött, most teljesen más! Zavar is, meg ez sztem nem normális, h így jön meg! Ha ez a doki nem tud segíteni - bá rnegyon megbízok benne - akkor nem fog érdekelni, keresni fogok mást, vagy egy jó szakembert!

2011. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!