Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, ha clostybegyt...

Normális, ha clostybegyt tabletta mellett a 12. napon a tüszőm 15mm?

Figyelt kérdés

A dokim szerint vasárnap vagy hétfőn van a peteérés, kíváncsi lennék a véleményetekre.

köszi


2009. ápr. 6. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi sok okosat nem tudom mondani, de nekem a 12. napon closti mellett volt egy 17, 15 és 14 mm-es tüszőm.
2009. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy 5 napig szedtem 1 tablettát és így lett 1 db tüszőm.
2009. ápr. 6. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia.

Az egy tüsző az elég lenne normális esetben de closty mellett minimum 2 -3 nak kellene lennie és clostyval a 12. napon legalább 20mm tüsződnek kéne lenni úgyhogy sajnos ez elég gyenge de ne csüggedj én is 6 hónapig szedtem a clostyt és nekem sem használt a 12. napon nekem egy 8mm tüszőm volt az szinte semmi abbahagytam a gyogyót hogy ne cisztásodjak be és elkezdtem inni a cickafark meg a palástfű tea keveréket és minden hónapban 4 tüszőm van (3 hónapja iszom orvosi felügyelet mellett) 17 és 25mm nagyságóak nagyon sajnálom de a closty neked sem segít és az a baj hogy ha esetleg megis nő egy két nap alatt akkorára hogy megrepedjen akkor a closty egyik hátránya hogy elvékonyítja a mnyh át és nem tud beágyazódni ehhez a hónaphoz ne sok reményt fűzz de láttunk már csodát és ezt nem rosszból irtam.



Eü. dolgozó

2009. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! én is 5 napig napi 1-et szedtem (2.naptól), nekem a 9.napon nézték hüvelyuh-val. ekkor két tüsző volt, egy 14 mm,és egy 18mm-es. szerintem attól is függ,hogy hány naposak a ciklusaid, és mikorra várható kb. a tüszőrepedés. nekem 12.nap volt a tüszőrepedés , ekkor 20 mm feletti volt a tüszők mérete. Tüszőrepi nélkül is megrepedtek, ezt a ciklus 2.felében nézett progeszteronszint igazolta. (nekem 26 naposak a ciklusaim).
2009. ápr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. napon volt 2db. 21mm-es tüszőm. Clostit szedtem az 5. naptól 5 napig 2x1-et.
2009. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!