Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » E vitamin! Tapasztalaok?

Picsusz kérdése:

E vitamin! Tapasztalaok?

Figyelt kérdés
Mire jó pontosan a női szervezetre?Teherbeesést segíti?Vagy a rendszeres mensit?Nem találtam még pontosan kielégítő választ rá.Előre is köszönöm a válaszotokat.
2011. júl. 27. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

az elvékonyodott nyálkahártyát segit ujra megvastagitani.

pl aki clostit szed peteérés elősegitésére,aminek elvékonyitó hatása van, annak kifejezetten ajánlják mellé,de szerintem amugy is jó hatása van. én mikor már élesben "gyártottuk a tesot" elkezdtem szedni és a 4ik hónapban sikerült is. hogy segitett e, konkrétan nem tudom,de ártani biztos nem ártott:)

2011. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A vitaminok mindig jók a szervezetnek.De az én dokim azt mondta, hogy az E vitaminnak azért van jó hatása, mert javítja a megtermékenyítést...Találtam egy hozzá kapcsolódó cikket, remélem tudtam segíteni.A férjed is szedje!!!!Sejtvédő hatása van ffiaknál nőknél egyaránt!

Férfi meddőség javítására hasznos lehet az E-vitamin szedése.

Viszont én, ha választani lehetne, akkor inkább folsavat szednék.Nézz utána, az nagyon fontos, hogy megfelelő mennyiség legyen a szervezetedben.

Az E-vitamin megerősíti és védi a spermiumok sejtmembránját és segíti őket, hogy megtegyék azt az utat, ami a gyerek nemzéséhez kell. Vagyis a beérkezés helyétől a hüvelyen keresztül a petevezetéken át addig míg nem találkoznak a szembejövő petesejttel.


Egy kísérlettel kimutatták, hogy megfelelő számú,de kevésbé mozgó spermiumokkal rendelkező férfiaknál 3 hónapon át, 200NE E-vitamin szedése után 30 %-kal növekedett a megtermékenyítés aránya.


Az E-vitamin természetes formája sokkal jobb, mint a mesterséges.


A vitaminokat legalább 3 hónapon keresztül kell szedni ahhoz, hogy ki tudják fejteni hatásukat.


E-vitamint tartalmaznak a gabonafélék, főleg a gabonacsírák, a növényi olajokban gazdag élelmiszerek, a teljes szójaliszt, és a csonthéjas gyümölcsök (dió, mogyoró, földimogyoró, mandula, tökmag).

[link]

2011. júl. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hogy irtatok.Akkor ugy érzem elkezdem szedni:) Remélem használ valamit.Akkor vagy 3 hónap kell,hogy kifejtse a hatását,mi?
2011. júl. 28. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!