Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt hétvégén kellett volna...

Múlt hétvégén kellett volna megjönnie a mensimnek, ezért akkor védekezés nélkül voltunk együtt a párommal, addíg megszakításossal, de azóta sem jött meg,1 hetes késés! Lehetek terhes? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Még csak október végén hagytam abba a fog.gátlót,ciklusaim váltoróak és elkezdtem aerobicozni 1 hónapja.
2009. ápr. 6. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű terhes vagy.
2009. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!Mért ne lehetnél?!1 hete késik és még nem teszteltél?Jól bírod a várakozást.Mondjuk,egy kicsit elbizonytalanít,hogy megszakítással "védekeztek",hogy szeretnétek babát vagy nem.Én a helyedben holnap tesztel kezdenék.Ha akarjátok a babót azért,ha nem,akkor...

7+2 hetes kismami

2009. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az utolsó védekezés nélküli akciónál lettél terhes, akkor kb. egy hét múlva mutathat valamit a teszt. Ha az esetleges terhesség korábbról datálódik akkor már most mutathat valamit a teszt.
2009. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Az utsó mensim: feb.27-márc.02

Lehetséges ez, h a múlt hétvégén volt érett petém? Csak később akartunk ráállni a babaprojektre!

2009. ápr. 6. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!