Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így még terhes? Az...

Lehetek így még terhes? Az együttlét után két nappal megjött, tartott 4-5 napig, de ugyanolyan volt, mint szokott.

Figyelt kérdés
Szerintetek? Köszi a válaszokat
2009. ápr. 6. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A rendes időben jelentkező, szokásos mennyiségű vérzés mellett nincs igazán valószínűsége a terhességnek.
2009. ápr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
32 napra jött meg most. köszi szépen hogy irtál
2009. ápr. 6. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Én az utóbbi fél évben így védekeztem, mensi után és mensi előtt pár napig óvszer nélkül(de csak azért mert ha baba lett volna az sem lett volna baj!!!)

Persze lehet rendkívüli peteérés (pl egy ciklusban nem reped meg a tűsző aztán a következő ciklsuban mégis), de eléggé ritka. Én vállaltam akkor a kockázat! És most újra babát szeretnénk, úgyhogy a középidőben sokat gyakorlunk :DDD

2009. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) akkor sok szerencsét nektek:)
2009. ápr. 7. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!