Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináltatok, hogy ne...

Mit csináltatok, hogy ne görcsöljetek rá a terhességre? Már nagyon rossz érzés, egyre rosszabb. Mi volt az a pont amitől sikerült átbillenni a görcsölésen?

Figyelt kérdés
14 hónapja semmi.
2009. ápr. 6. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 14 hónapja próbálkozunk. Én már nem görcsölök, hanem végtelenül szomorú vagyok. Teljesen egészségesek vagyunk, a görbém is mesébe illő, jókor szoktunk együtt lenni, és mégsem jön az én kisbabám...
2009. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
14 hónap teljesen normális. Hogy ne ess még teherbe. Kicsit hamar kezdtél görcsölni.majd a 3. évnél.
2009. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Egy másfél év az átlag. Ha nem piszkálnak be az orvosok, és ha minden nap találkoztok. Az ÁTLAG. Vagyis, vedd bele, aki első nap úgy marad, azt is. Most jó üzlet a dokiknak már a 3. hó után stresszelni a kismamát. Régen 2 év próbálkozás alatt nem is fogadtak.
2009. ápr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Nekem 28 hónapja semmi!!!!Tokihoz járok és sajna igy nemlehet elfeledni sem!!!!!


Mi építkezünk így megprobálok ennek örülni!mindig arra gondolok hogy ne siránkozzak azért mert nincs még mert amíg nincs ezt is kikell használni!mikor gyereked van minden idődet elveszi erre gondolok és kihasználom hogy sok időm van.Hol segit ez a gondolat hol nem!!!!!!!Nagyon rossz tudom!Bárcsak lenne nekünk is

2009. ápr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Jön az mikor jönnie kell! Jobban tudja a gyerek, mikor akar erre a világra lépni, mint mi.
2009. ápr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kattanj le erről az oldalról!

Olvasgass inkább más témakörben...

Nekem segített

2009. ápr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Hogy ilyen könnyen megsértődsz,az is annak a jele hogy nagyon feszült vagy,pedig nem írt nagy hülyeséget.Egyébként nálam az működött hogy naponta szexeltünk és sose mértem hőt meg nem néztem görbéket meg hogy mikor milyen folyásom van.
2009. ápr. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez jó kérdés !Mi is 11 hónapja próbáljuk a kistesót idén lesz 7 éves a kisfiam egyre no a korkulombség bennem meg a vágy egy pici baba után. Itt a tavasz nálunk itt most elég sok a kismama mindenki babakocsival futkos vagy nagy hassal. Csak épp nekunk nem sikerul.....Talán egy kis pozitív hozzáállás segítene. Próbálok nem gondolni rá de képtelen vagyok. Figyelem a pé-t aztán meg menzesz kornyékén a tuneteket vajon sikerulhetett-e, meg-e jon a menzeszem? És hónapról hónapra egyre rosszabb.
2009. ápr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szia hát..sajna én is ebbe a cipőbe jártam, csak mi 3 éve próbálkoztunk eredmény nélkül pár hónapja késett a mensim 5 napot hozzá teszem soha nem szokott és én kis naív azt gondoltam h biztos terhes vagyok még tesztet is vettem sőt dokihoz is elmentem, csak hát sajna megjött...NA AKKOR ÉN AZT MONDTAM H MÉG EGYSZER ILYEN HÜLYE NEM LESZEK BORZALMAS CSALÓDÁS VOLT A FÉRJEM VÁLLÁN SÍRTAM

UTÁNNA NAGYON SOKÁIG GONDOLNI SEM BÍRTAM A BABÁRA NEM IS ÉRDEKELT VÉGRE FELHŐTLENÜL TUDTAM SZERETKEZNI ÉS MÁR EZ HATALMAS ÉRZÉS VOLT

szerintem minden nő életébe eljön az a pillanat h megérti a görcsölésnek semmi értelme, azóta rájöttem h akkor jön a baba ha Ő AKAR EZ TUTI.

JA ÉS ELŐTTE ÁLLANDÓAN IDE ÍROGATTAM A KÉRDÉSEIMET ÉS UTÁNNA ÚGY MEGUTÁLTAM EZT AZ OLDALT H KIMONDANI NEM LEHET, JA ÉS MIÉRT? ..MERT VALAKI AZT ÍRTA H A MIKROSZKÓP KIMUTATJA A ETRHESSÉGET ÉS NEKEM AMIKOR KÉSETT páfrányos volt én meg jól bedöltem, na az volt a pont az íre.

2009. ápr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért én nem szeretnék 3 évig várni. Csak pár hónapja próbálkozunk, de ha nem jön fél éven belül, addig keresek orvost, míg azt nem mondja az egyik, hogy inszenmináció, aztán lombik.

Utálom, hogy sok orvos egy legyintéssel elintézi a dolgot. Olvastam már olyat is, aki 8 (!) éve próbálkozik.

2009. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!