Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik babát szeretnének, azok...

Akik babát szeretnének, azok hányszor vannak együtt? Mármint milyen rendszerességgel?

Figyelt kérdés

Mi is dolgozunk a babán, és mindenhol azt olvasom, hogy kétnaponta kell együtt lenni. Most tényleg minden második nap együtt vagytok, vagy csak középidőben? Lehet hogy bennem van a hiba, de én fizikailag ezt nem bírnám. A férjem későn ér haza (10, fél 11 este), ő is fáradt, én is, és sokszor csak aludni szeretnénk. Úgy heti kettő-három szokott összejönni, de általában a hétvégén...

Most akkor mi csináljuk rosszul? (Nem mérünk, nem tesztelünk, nem számolunk semmit, reméljük egyszer úgyis sikerül...talán...)


2011. júl. 29. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ti teszitek jól, nem is kell rágörcsölni. Csak akkor legyetek együtt, amikor jól esik. Mi sem erőltettük, kb középidőben voltunk együtt hol így hol úgy, de volt amikor még akkor sem. Összejött, itt szaladgál mellettem :)
2011. júl. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekünk úgy alakult annó bizonyos okokból,hogy abban a hónapba amikor a kislányunk fogant csak 1szer voltunk együtt (peterérés előtt) úgylátszik az időzítésen is múlik
2011. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most őszintén, amúgy a heti 2-3 az átlagban kevés? Én már nem tudom megítélni...
2011. júl. 29. 19:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kevés! Nekünk két pici gyerekünk van 31 hónapos és 8 hónapos, de mind a kettőnél alig voltunk együtt. Most a párom megint szeretne de én még nem megyek bele majd csak jövőre szeretnék ha össze jön.
2011. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Mi naponta többször is együtt vagyunk néha, de peteérés környékén figyelek arra ( inkább én, de nehéz megállni :D ), hogy csak napi 1-szer szeretkezzünk.


Én meg is őrülnék, ha csak heti 2-3 alkalommal esnénk egymásnak, szerencsére a férjem is ilyen.

2011. júl. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, mióta vagytok együtt? Mit dolgoztok, hogy ilyen aktívak vagytok? :)
2011. júl. 29. 20:43
 7/11 anonim ***** válasza:

Az első babánál heti 1-2 alkalommal voltunk együtt, de ilyen rapszódikusan, tehát volt hogy egymás után 2 nap elég sokszor,aztán több napig egyáltalán nem.

A 4. hónapban jött össze - akkor peteérés körüli napokban elutaztunk kettesben...


A második babánál, amikro eldöntöttük,hoyg már nem védekezünk, abban a hónapban összesen 1x voltunk együtt. Most már a 16. hetemben járok.

2011. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

20:14-es vagyok


4. éve vagyunk együtt, férjem kemény fizikai munkát végez 3 műszakban, néha szombaton, sőt, vasárnap is menniük kell dolgozni, szegény valóban kőkemény munkát végez, bár nagyon élvezi.

Én ápolónő vagyok, az inkább lelkileg kimerítő.

Tehát mindketten fáradtak vagyunk munka után, mégis nagyon kívánjuk a szexet.

Mindenki más típus, mi ilyenek vagyunk, ezért is szerencse, hogy egymásra találtunk :)

2011. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nekünk nagyon változo hogy mikor menyit vagyunk együtt.van hogy napi 2x és 2naponta igy.van hogy 2naponta 1x.van hogy naponta.és 8hónapja nem jön össze a pici
2011. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi sem voltunk sokszor együtt, abban a hónapban 2-szer talán és mégis itt a kicsikém, ja és az volt az első próbálkozós hónap. Most meg 5 hónapja nem jön össze.

Egyébként szokták mondani: A minőség számít nem a mennyiség. Sok sikert!

2011. júl. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!