Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől késhet a mensim 9-10...

Mitől késhet a mensim 9-10 napja, ha nem vagyok terhes (Lily 2 napja (-) lett)? Menjek dokihoz? Vagy teszteljek újra? Sporttal fogytam 3 kilót ez okozhatja?

Figyelt kérdés
Már 3 napja \'mensis\' tüneteim vannak, de semmi...
2009. ápr. 7. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!Még lehetsz terhes!Szerintem holnap tesztelj vagy a clearblueval vagy a Qupidoval!Ezeket ajánlják!A Qupido 10-es érzékenységű, a clearblue 50-es, de mégis érzékenynek számít.Márképp méri a hcg-t!
2009. ápr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hét mulva tesztelj újra ha pozítív akkor menj orvoshoz. A testmozgás önmagában nem okozhatja viszont a fogyókúra már befolyásolhatja!
2009. ápr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát...nem tudom, sajna én is így voltam pár hónappal ezelőtt h hirtelen elkezdtem sportolni és késett a mensim 5 napot, de nem voltam terhes, aztán megint beált 28 napos ciklusra és egy hónapja megint elkezdtem sportolni és lám...megint késett 3 napot, úgy hogy lehet a sport miatt hisz ha a szervezet hirtelen változik akkor visz mindent magával, de azért nem árt ha felkeresel egy orvost.
2009. ápr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is kesik pont egy hete. Szombaton es vasarnap csinaltam tesztet de negativ. En ugy dontottem, hogy holnap reggel ismet megprobalkozom egy tesztel. Nallam az a furcsa, hogy az osszes mensis tunet megszunt. Nincs egyaltalan mindjart megjon erzesem es tiszta szaraz vagyok. Bocsi, hogy nem tudom a kerdesedre a valaszt de legalabb tudod, hogy nem vagy egyedul, habar nem nagy vigasz. Remelem babasak vagyunk!
2009. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem veszek másik tesztet!Írd meg, h neked mi lett az eredmény, szorítok!
2009. ápr. 7. 10:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Rendben, holnap reggel jovok es megirom. Majd ird meg te is. Remelem mindketten pozitivat tesztelunk!!!! Megy a drukk! :)
2009. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem is kb. egy hete késik és száraz vagyok, de Gabriel-el volt egy szellemcsíkom 3 napja, tegnap pedig egy negatív Pregimaxon. Sajnos már nem hiszem, hogy babás lennék, mert a múlt hónapban is késett több, mint 10 napot és nem lett happy end! :(

Remélem, hogy jó hírekkel tértek vissza! Szorítok Nektek!

2009. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia én 4 kilót fogytam és nekem is késett három napot tornázok is aktivan három hete és át váltottam egészséges kajára.Sok helyen olvastam hogy a fogyás megzavarhatja a ciklust és nálam be is jött pedig soha nem szokott késni.Viszont a 9,10 nap az már elég sok próbálj tesztelni 10 es érzékenységű tesztel .DRUKKKK !!!:)
2009. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Negatív lett, bár nem a legmegbízhatóbb teszt( Corax), de más nem volt! És veletek mizu?
2009. ápr. 9. 19:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Hali!


Ma reggel ismét negatív (kb. 10 nap késés után)! Ha nem jön meg, akkor kedden este megint megyek dokihoz! Benne megbízok, mindig okosat mond! Legszívesebben már ma mennék, de úgyis azt mondaná, hogy még várjuk 5-10 napot!

Semmi különöset nem érzek, csak néha-néha szúrkál a bal petefészkemnél. Azt nem hiszem, hogy bármi bajom lenne odabenn, mert az utóbbi 2-3 hónapban többször is vizsgálva voltam. Már csak azért is, mert az első rákszűrés nem sikerült. Fel a fejjel! Kellemes Ünnepeket!

2009. ápr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!