Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulácios mikrószkópnál...

Az ovulácios mikrószkópnál mennyire befolyásoló tényező, hogy a nap mely időszakában használom? Mert én reggel szoktam de valamelyik nap délután is megnéztem és akkor páfrányos volt.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 10:26
 1/6 A kérdező kommentje:
reggeli használatkor még nem mutatott páfrányt, annak higyjek? mert igaz még nincs itt az ideje pár nap múlva kellene lennie a peteérésnek.
2009. ápr. 7. 10:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Abszolút befolyásoló tényező a napszak, mert az ösztrogén szint változik napszakonként a szervezetben!!! A reggeli első "köpés" a jó, evés, ivás, fogmosás, egyéb tevékenység előtt. Nekem délután minden nap páfrányos volt, nyálból pé előtt kb 4 napig és a pé napján, cervixből pedig csak a pé napján!
2009. ápr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Fontos, hogy reggeli "szűz" nyálból nézd. Mondjuk nekem sajnos nem vált be a mikroszkóp, mert össze-vissza mutatott mindent. Egyik reggel páfrányos volt, másnap buborékos, harmadnap ismét páfrányos stb. De több hozzászóló írta már, hogy nincs megelégedve a mikroszkóppal.
2009. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Valóban sokaknak nem válik be, de szerintem sokszor csak azért mert hamar feladjátok, még mielőtt kitapasztalnátok a használatát. Mindenkinek tudom tanácsolni, aki használja, hogy ha nem utálós, próbálkozzon cervixváladékkal. Az nekem soha nem tévedett!! ( én védekezésre is használtam, nem csak teherbeesésre )


Plusz még persze lehet figyelgetni az egyéb jeleket is, pl. hőmérőzés, középidős fájdalom, stb, hátha "összeáll" a kép. Nekem olyannyira bevált, hogy a terhességet is "kimutatta" napokkal azelőtt, hogy valódi terhességi teszttel tesztelni lehetett volna.


Egyébként akinél nem válik be, annál többnyire kiderül, hogy van valamilyen hormonális problémája. A tájékoztatón ez rajta is van.

2009. ápr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem a mikroszkóp nem ér semmit, sokkal jobb az lh teszt
2009. ápr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kinek ez,kinek az,én se tudtam mire vélni hogy sose láttam páfrányt,doki mondta nincs is peteérésem,PCO-s vagyok,így jönnek a kivizsgálások.A barátosném a lh teszttel elsőre babás lett :D ,a másik meg a mikroszkópra esküszik.

De pl a lh tesztet szigorúan délután folyadék megivás előtt 1 órával kell használni.Ha nem vagy biztos magadban,sztem vegyél 3 db lh tesztet és amikor reggel páfrányos akkor csinálj este egy lh-t is.Akkor tuti kiderül,hogy valójában mikor is van a pé-d :D

2009. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!