Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a folliculus persistens?

Mi a folliculus persistens?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:

A tüszőrepedés elmaradása.


[link]

2009. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ez az oka, amiért nem jön nálunk a babaó...:-(
2009. ápr. 7. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismerős a helyzet! :(

De lehet rajta segíteni, ne aggódj! Ha van petérés, csak tüszőrepedés nincs, azon tudnak segíteni!

Gondolom ezt egy leleteden olvastad. Ha majd mész az orvosodhoz, megbeszélitek, hogy milyen kezelésre van szükséged!

2009. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
14:09-esnek: nálad is ez a helyzet? Mi a teendő ilyenkor? Rajtad hogyan segítettek? Köszi a válaszod!
2009. ápr. 7. 14:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Még egy dolog: állítólag stressz áll a háttérben. Pedig nekem aztán nem sok gondom van, a férjem mindenben támogat és biztos hátteret nyújt, amíg én a kisgyerekünkkel itthon vagyok.Csak jöhetne már a 2. is!
2009. ápr. 7. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindkét válaszoló én voltam! :)

Nálam nézték UH-val, hogy mi a helyzet. Van-e, érik-e, reped-e stb! Tüszörepesztő inekciót kaptam, és kiszámoltuk, hogy pontosan mikor kell együtt lennünk! Ez múlt hónapban volt, sajnos nem sikerült. Nálam van más probléma is, úgyogy próbálkozni kell lelkesen és folyamatosan! :)

2009. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves 13:43! Nagyon jó az infó!
2009. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!