Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtassatok meg, ugye az...

Nyugtassatok meg, ugye az alábbiak alapján nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A menzeszem 2 napos késéssel jött 1,5 napig elég erős volt, utána viszont szinte alig jött belőlem valami. (6napos nálam a vérzés) Mi ez? Terhesség alatti vérzés, esetleg vetélés ? vagy valami teljesen más ? 13 nappal az esetleges megtermékenyítés után csináltam egy 1perces tesztet,ami negatív lett! Tanácsoljatok valamit !!
2009. ápr. 7. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj még egy tesztet! akkor biztosabbat tudsz!
2009. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13 nappal az együttlét után még könnyen lehet negatív a teszt. mert mi van ha várnia kellett a spermának a petére 2-3 napot? Pár nap múlva tesztelj újra!
2009. ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
általában 29-31 napos a ciklusom (7 nap a menzesz). és az esetleges megtermékenyítés viszont a 20. napon volt ... úgy számolgattam ,hogy elvileg peteérés után pár nappal volt ez ... ehhez mit tudtok hozzáfűzni? légyszíves segítsetek,mert már így is egy hete idegeskedek emiatt (amióta a - teszt meglett)
2009. ápr. 7. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem most a legtöbb amit tehetsz, hogy vársz pár napot és csinálsz még egy tesztet! Ennél okosabbat én nem tudok most javasolni!
2009. ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!