Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek egy 20 éves lány...

Szerintetek egy 20 éves lány válalhat kisbabát?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnék egyet, de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre!
2011. júl. 30. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Vállalhat, én biztos nem tenném, nem is tettem. Karriert, egzisztenciát építettem, most már gond nélkül eltartom a gyerekeimet, nem függök anyagilag senkitől, a páromtól sem. Annál rosszabb nincs is.
2011. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha feltudja nevelni,van segítsége,támogatják,miért ne?!
2011. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 sumergo ***** válasza:
76%
A gyermekvállalás megfelelő ideje elsősorban nem a kor függvénye. Ha már dolgoztál legalább egy évet, ha megfelelő, biztos lábakon álló párkapcsolatban vagy, és ha lelkileg és anyagilag is alkalmas vagy rá, akkor igen, lehet 20 évesen gyermeket vállalni.
2011. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sumergo ***** válasza:
47%
Off: elsőnek! Rengetegen nevelnek úgy gyermeket, hogy nem építettek karriert! A babázáshoz ez abszolút mellékes! Ráadásul aki nem vágyik karrierre, annak gyereke se legyen? Ez kicsit fura felfogás nekem, a babának nem feltétlen jó egy karrierista anyuka, sőt!!!
2011. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 évesen szültem, és kicsit bánom! 20 évesen, akkor már stabil párkapcsolatban került először szóba a baba téma. Aztán mégis eltelt az a 8 év. Igen, úgy gondolom, hogy ha meg van az az ember, akivel szívesen vállalsz gyereket, ha meg tudod teremteni a megfelelő feltételeket, környezetet a babának, vállald! Klassz lehet olyan fiatal anyukának lenni!
2011. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 20évesen vagyok és van egy gyönyörű 8hónapos kislányom!!!

Nem építettem kariert semmi ilyesmit nem tettem és mégis megvan mindene a babámnak és nekünk is!!!

2011. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lia99 ***** válasza:
Persze, de csak ha van 1 olyan fiu akire számithatsz ebben a dologban, mert egyedül biztos nem tudod majd végigcsinálni!
2011. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ehhez mindenek előtt az kellene, hogy a kérdésed ne úgy kezdődjön, hogy "nagyon szeretnék", hanem úgy, hogy "nagyon SZERETNÉNK"... Lehet, hogy csak freudi elírás, de azért...

Ha stabil, és boldog párkapcsolatban élsz, amit egy kisgyerek csak jobbá, és boldogabbá tehet, ha úgy érzed, hogy ideális korban és helyzetben vagytok a gyerekvállaláshoz, ha számíthattok a családotok egyetértésére, és segítségére, akkor persze, hogy vállalhatTOK kisbabát.(2 "l" betűvel:-)))

2011. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!