Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megszakításos védekezés...

Ha megszakításos védekezés mellett leszek terhes az mindenképp vetéléssel fog végződni?

Figyelt kérdés
volt valaki akinél minden rendben volt? vagy ha nem akkor miért lehet?
2011. aug. 1. 08:23
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Utolsó. néha szégyellem hogy ennyire tapír nők itt osztják az észt, ha neked is lett volna két vetélésed amiből az egyik véletlen terhesség lehet te is elgondolkoznál, egyébként meg szeretnénk csak pár hónap mulva de ha jönni akar persze jöjjön, ugyhogy ezért kérdeztem. de Te annyira okos vagy. büszke lehetsz magadra! csak a lehúzás azért mert valakinek félelme van, nem kötelező válaszolnod ha ennyire bunkó vagy.
2011. aug. 1. 09:42
 12/30 anonim ***** válasza:
38%

akárhogy is akarod magad megvédeni, akkor is buta vagy.

Ha két vetélésed is volt akkor pedig fel kéne keresned egy orvost,nem pedig itt hülye kérdéseket feltenni.

a kérdésed alapján elsőnek arra gondol az ember, hogy nem vagy több 17-nél.

2011. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
45%

Hát büszke is vagyok magamra, kedves Kérdező, több okból is.

1. Tudom, hogy a megszakítás az nem védekezés.

2. Ha nem akarok gyereket, akkor védekezek -tabletta, óvszer, hüvelygyűrű.

3. Ha olyan hülye lennék, amilyen nem vagyok és megszakítással "védekeznék" akkor se jutna eszembe olyan baromság, hogy emiatt vetélésem lenne.

Remélem ha gyereked lesz, az nem lány lesz...

2011. aug. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

köszön ezeket a kedves válaszokat, de ezek mellett semkívánom soha az előző két válaszolónak hogy ilyen helyzetbe legyen és azon kelljen gondolkozni hogy vajon mi lehetett a baj mert elég szörnyü állapot. és maximálisan tisztában vagyok azzal hogy igy kellett lennie mert valószínű beteg volt a baba, ja és nem 17 vagyok, ez sem talált, és évekig szedtem gyógyszert, de ismét köszönöm a kedves hozzászólásotokat,

ha valaki esetleg érdemben tudna nekem válaszolni és nemolyan mérhetetlenül kedvesen mint az előzőek azt szívesen venném.

2011. aug. 1. 10:00
 15/30 anonim ***** válasza:

Mindenki érdemi válaszokat adott és mindenki ugyanazt mondta:

Semmi összefüggés a védekezés módja és a vetélés között.

Egyébként egyetlen olyan fogamzásgátló módszer van, ami vetélést okozhat és ez a spirál.

2011. aug. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
mindenképp orvos véleményét kérd ki! lehet, h képtelen vagy a gyermek kihordására (pl. a nagyon vékony nők..) vagy sokat stresszelsz, vagy vmilyen életmódbeli változás kéne, vagy nem csináltattatok genetikai vizsgálatot a pároddal.. ugyanis előfordul néha, h két szerelmes nem vállalhat gyereket, bármennyire is szeretik egymást, mert a génjeik nem keveredhetnek..
2011. aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
25%

te nagyon hülye hát ki tud neked erre válaszolni.

Írtam már keress fel egy orvost majd ő megvizsgál.

2011. aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
köszönöm, ezt a spirálos dolgot viszont tényleg nem tudtam bár ez nem áll fenn. én csak olyanra gondoltam hogy esetleg a sperma oxigén hiányossága miatt, vagy lassusága gyengesége (minősége) miatt, vagy mert hogy ugye ez valószínű előváladéktol történő terhesség, ilyeneket gondoltam, vagy hogy aki már járt igy sajnos annak a következő terhessége teljesen rendben zajlott e.
2011. aug. 1. 10:06
 19/30 A kérdező kommentje:
Te nagyon idióta hülye utolsó ha már ilyen szavakat kell használnom minek válaszolsz ha tényleg semmit nem tudsz?? menj már játszani a játszótérre!! vagy van kutyusokkal kapcsolatos kérdés válaszolj arra!!!
2011. aug. 1. 10:08
 20/30 anonim ***** válasza:
38%

én legalább azt tudom, hogy teherbe lehet esni a megszakításos védekezéssel. És ha kétszer is lett volna vetélésem akkor nem itt pattognék,hanem már rég kivizsgáltattam volna magam, hogy mi lehet a baj.

De ha szerinted a párod spermája ennyire gyenge, nem elég fürge akkor vegyél egy mikroszkópot és csapasd ki az üveglapra,majd nézd meg hogy mozog-e elég.


Ha nem vetted volna észre, a kérdésed elolvasására mindenki nevetett egyet magában, vagy a szeme felakadt, hogy ilyen buta nők is vannak.

2011. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!