Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megszakításos védekezés...

Ha megszakításos védekezés mellett leszek terhes az mindenképp vetéléssel fog végződni?

Figyelt kérdés
volt valaki akinél minden rendben volt? vagy ha nem akkor miért lehet?
2011. aug. 1. 08:23
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
nem az volt a kérdés hogy teherbe eshetek e megszakításos védekezéssel, mivel ez nem a legbiztonságosabb védekezés ami köztudott, tehát még mindig nem tudsz a kérdéssel kapcsolatban válaszolni, irkálsz, de csak mert a kiskutyás kérdésekbe nem tudtál belekötni?? egyébként sok kérdés és értelmes válasz van itt ha rákeresel ezzel kapcsolatban, lehet hogy többször kellene elolvasnod a kérdést is és a válaszokat is, mert nem azt mondtam hogy az az anamnézis hogy a párom spermáival baj van nincs!!! hanem hogy lehetséges e ezek miatt, vagy egyáltalán van e ilyen (hihetetlen, szerintem téged több helyen olvashattalak már válaszokban, rád lehet ismerni a bunkó tudatlan válaszaidból.)
2011. aug. 1. 10:30
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

"oxigén hiányossága miatt, vagy lassusága gyengesége "

-ezek téves gondolatok. Vagy megtörténik a megtermékenyítés vagy nem.

Ha megtörténik,utána a magzat a természet rendje szerint szépen fejlődik (ha hagyják) - ha valami károsodás éri, bántják, vagy egyéb ok miatt, aminek feltárása nehéz, nagy szaktudást igénylő orvosi feladat, elhalhat.

De ennek a szerelmi együttléthez, ahhoz, hogy véletlenül vag tudatosan történt a fogantatás, a két sejt találkozásához,a módhoz már nincs semmi köze.

2011. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!
2011. aug. 1. 10:38
 24/30 anonim ***** válasza:

A spermiumok oxigénhiányosságának feltételezése is képtelenség, hiszen éppen a levegőn bírják kevesebb ideig. Ha megtermékenyülsz, akkor a sebesség sem számít, főleg, hogy én úgy tudom, mesterséges megtermékenyítés során a "farkincáját" le is vágjáka sejtnek.

Ha kétszer elvetéltél, akkor valószínűleg nálad van probléma,ráadásul a párod spermái oylan gyorsak ezek szerint, hogy az előváladékban is ennyire életképes katonái vannak. Ki kell vizsgáltatni miért mentek el, vagy miért mehetnek el a babák!!!!


Egy jó tanács: lehet néha nem vagyunk kedvesek, sőt akadnak egészen rosszindulatú kommentek is,de ha 3 ember mondja h hülyeséget beszélsz, akkor ne kezd el bizonygatni, hogy biztos mi is így gondolnánk... rosszabbul jössz ki belőle.


Mielőbbi gyermekáldást, és mire az ő felvilágosítására kerül a sor, addigra nézz ezeknek utána.

:)

2011. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, de lehet hogy akkor én tettem fel rosszul illetve nem érthetően a kérdést, de valahogy átfogalmazom, ugy gondoltam hogy ha esetleg mégegyszer terhes lennék igy megszakítással, benne van e a pakliban hogy elvetéljek vagy teljesen rendben is lehet akár minden, mert egyébként az első vetélésem 10 éve volt azóta volt sikeres terhességemés most volt 10 11 év után megint. de tényleg köszi a választ, egyszerüen csak izgulok hogyha megint megáldanának odafentről egy angyalkával akkor beszélgethetek e hozzá ugy mint az előzőhöz vagy bele se éljem magam. :(
2011. aug. 1. 15:46
 26/30 anonim ***** válasza:

Akkor elnézésedet kérem a többiel nevében is, hogy félreértettünk.

Nem azon fog múlni, hogy hogyan esel teherbe. Ha ondós kézzel elégítenének ki, úgy is előfordulhatna, sőt sajnos az erőszakból is lehet ugye baba, és egészséges is...

:S


A vetélésnek nincs köze a fogantatás körülményeihez...

2011. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni a megtartásban, akkor menj minél hamarabb orvoshoz és ő ír fel neked gyógyszert (ha esetleg hormonhiánytól ment volna el).
2011. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ugy látszik lehet normálisan is lehurrogni az embert, bár hozzá teszem kicsit rosszul esett, mert a nőgyógyászt nem akartam megkérdezni gondoltam itt annyian irogattok hátha kapok valami tanácsot, de lehet hogy hülyén tettem tényleg fel a kérdést,mindegy köszönöm, azért még várok válaszokat, már csak azért mert olvasgattam és volt hogy igy járt valaki, hogy kétszer is teherbe esett igy mondjuk és másodszor is elvetélt, hogy vajon miért? nem vagyok egy orvoshoz rohangálos, ha megtehetem hogy vitaminok meg fekvéssel átvészelek egy pár hetet akkor inkább megteszem minthogy minden másnap orvoshoz rohanjak... de persze ha másképp nem megy akkor természetesen megyek,
2011. aug. 2. 09:04
 29/30 A kérdező kommentje:
Ja és persze azért is kérdeztem mert bár % ot nem akarok irni de sokat utánna olvasgattam itt, és a nagy többségről ugy jött le hogy akik megszakítással lettek terhesek, soknál olvastam hogy nem maradt velük a baba, ezért merült fel a kérdés, hogy ez pusztán véletlen, vagy van ennek valami oka.
2011. aug. 2. 09:15
 30/30 A kérdező kommentje:

1. baba több mint másfél év után tévedt be hozzám megszakitásos módszernél. Szülés után 1. szex gumival, kiszakad, hú nem lettem terhes. Rá félévire megszakitásos mellett ismét teherbeestem. Sajna egyik baba sem maradt meg.

Utána viszont már nem biztam magam a természetre. Akkor jöttek a gyerekek amikor beterveztem őket, és rögtön. :)



Hasznos volt számodra ez a válasz?


Ha szerinted baj van ezzel a válasszal, jelentsd a moderátorok felé, a probléma megjelölésével! Kérlek csak olyan válaszokat jelents, ahol a válaszoló egyértelműen rosszindulatú vagy szabályzatsértő megjegyzéseket tett, azért ne jelents választ, mert nem értesz vele egyet (ezt csupán értékeld a lefelé mutató nyíllal). Előre is köszönjük segítséged!


Ez a válasz trágár

Ez a válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar

Ez a válasz rasszista

Ez a válaszadó értelmetlen dolgokat ír

Ez a válasz egy hirdetés

Ez a válasz más szempontból problémás



A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 07-30 15:01

Ezt találtam igy már érthető a kérdésem és félelmem???

2011. aug. 2. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!