Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késhet ezektől a körülményektől?

Késhet ezektől a körülményektől?

Figyelt kérdés
üdv:) 19 éves lány vagyok, és a múlthéten estem túl egy kisebb műtéti beavatkozáson, aminek következtében erős antibiotikumot szedek, fájdalomcsillapítókat, közel 4 napig enni sem tudtam. A hónap elején magas (40fokos) lázas betegségem is volt, majd a műtétet követően is felment a testhőm 38 fokra. Rettentően ideges voltam egész hónapba a műtét miatt. A kérdésem az lenne hogy késhet ettől a menstruációm? Nem élek aktív nemi életet, de (csak hogy tetézzem a hónapot) volt együttlét, védekeztünk természetesen, nem ment el bennem, ám a gumi félrecsúszott/ a felénél vettük észre h lecsúszott/. Fogok csinálni tesztet ha továbbra se jön meg, de feltétlenül aggódnom kell, vagy lehetnek a fenti okok is a felelősek a késésért?
2011. aug. 1. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, késhet az általad felsorolt körülményektől. Nekem volt, hogy attól késett, hogy magas lázam volt (influenza), sőt, ha egy erősebb hideg front van, nekem még akkor is szokott késni.


Nyugi, ne aggódj. Főleg, hogy azt írtad, hogy párod nem ment el benned.

2011. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetnek a fent felsorolt okok is, amiért késik, de azt tudnod kell, hogy ha épp volt peteérésed és épp a váladékában volt sperma, akkor lehetsz terhes.

De én nagyon nagyon kicsi esélyt látok rá. Előbb tesztelj, és utána ráérsz stresszelni...! Addig felesleges... :)

2011. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a 2 válaszolónak :)

persze, fogok tesztelni, de egy nem kívánt terhesség nem hiányozna. :/

2011. aug. 1. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!