Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezektől nem vetélhetek el?

Ezektől nem vetélhetek el?

Figyelt kérdés

több kérdésem is lenne ,de nincs türelmem kivárni az egy-egy órákat, szóval előre is bocsi...

most álltunk rá a projektre, és az lenne a kérdésem, hogy ha még nem tudom, de sikerült az akció, akkor a következőktől nem-e lehet vetélésem, még mielőtt megtudnám a jó hírt:

- ugye néha azt mondják, h nem jó sexelni,mert az orgazmus méhösszehúzódásokat okoz. a csikló orgazmus is, vagy csak a hüvelyi?

- ha még nem tudom h terhes vagyok-e mennyit lehet maximum cipelni? a munkámban van amikor olyan 10-12kg-at kell cipelni, de nem sok távra, de még nem akarom mondani, hogy mit tervezek a párommal...


előre is köszi


2009. aug. 10. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha az első kérdésedre igaz lenne a válasz akkor soha senki nem esne teherbe aki rendszeres nemi életet él.

A beágyazódás sem függ attól, hogy az anyuka csak 1 kiló súlyt cipel.

Egy egészséges terhességnek nem igazán lehet ártani. Az alkalmankénti cipekedés sem árthat, nyilván nem terhesen kell 50 mázsa szenet lehordani a pincébe.

2009. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát legyetek együtt amikor csak akartok. Ez nem befolyásolja a terhességed, vagy a beágyazódást. Mikor volt az utolsó mensid?
2009. aug. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

júli 24-én és ált 30-31 naposak a ciklusaim

a ciklus.hu is mára írta a p.é-t, és érzem is a hasam alul

a hétvégén két naponta voltunk együtt a párommal és most fogok menni gyógyszertárba palástfű teát venni

nagyon remélem meghozza a hatását, és hónap végére már kisterhesnek mondhatom magam:D

2009. aug. 10. 15:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor ugyanabban a cipőben járunk. még dátumra is 1 nap eltéréssel:-) Sok szerencsét nektek is.
2009. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem pénteken lesz pé-m. Szorítok nektek, remélem mindannyiunknak sikerül a baba. Én holnap veszek ovu tesztet is hogy biztosra menjünk a férjemmel.
2009. aug. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
húúú sok-sok drukk nekünk és mindenkinek aki velünk egy óceánban evezget:D:D:D
2009. aug. 10. 16:59
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

félni ezektől, amiket te leírtál, csak a menzi kimaradása után kell. Szóval a sorrend: először elmaradt menzinap, utána teszt, és ha pozitív, utána semmi szex és semmi emelés az első orvosi vizsgálatig, hat hetesen.


15 hetes pocis

2009. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia,

ezektől nem vetélhetsz el, és minél harmonikusabb a szexuális életetek, annál nagyobb az esélye, hogy megfoganjon a Pici.

Az emeléssel igazából a második harmadtól kell vigyázni, akkortól úgysem fogsz tudni emelni, elkezd fájni a derekad, megnő a pocid.

Persze nagy súlyokat ne emelj.

A szex a kilencedik hónapban beindíthatja a szülést, de előtte egészséges terhességnek nem árt, hacsak nincs nagyon lent a méhnyakszáj.

2009. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


Egészséges terhességnek nem árt a szex (a 6. hét előtt sem, kedves 17:28-as válaszoló), sem a mérsékelt emelés. Amitől óvakodni kell: az a rázkódás és az oxigénhiányos állapot, azaz ne végezz olyan munkát vagy sportot, amitől kifulladsz.


Hüvelyi és csiklói orgazmusnál is összehúzódhat a méh, de nem törvényszerű.

2009. aug. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, csak próbálok mindent megtenni, hogy sierüljön végre, és nehogy én okozzak valamit, amivel bajt csinálnék...

köszönöm a honlapcímet is

boldog babavárást a már pocisoknak és sok szerencsét a velem egy cipőben járóknak

2009. aug. 11. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!