Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mitől lehet? Még sosem...

Ez mitől lehet? Még sosem tapasztaltam ilyen. Lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés
Holnaputánra nem várom, ilyenkor már szokott jelentkezni a "mindjárt megjön" érzés + mellfeszülés. Most csak a mellfeszülés van, továbbá néha-néha szurkál a hasam. Ezt a szurkálást még sosem tapasztaltam. Utalhat ez terhességre? Tesztelni csak a nemvárt napján szeretnék.
2011. aug. 1. 14:43
 1/7 A kérdező kommentje:
*ilyet
2011. aug. 1. 14:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez bármire utalhat!:)
2011. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk nem állandó szurkálás, mint írtam is, csak néha-néha érzem, tegnap pl. 5-ször.


A cisztát saját "diagnózis" alapján kizárnám, amikor cisztám volt őrületesen görcsöltem már mensi előtt 4-5 nappal is.

2011. aug. 1. 15:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek vagy menstruáció előtti tünetek vagy nem! Ilyenkor még nem lehet tudni!

Reménykedni azt lehet!

2011. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok. Csak furának találtam, még sosem éreztem ilyet. Kíváncsi voltam mások tapasztalatára. Ennyi.
2011. aug. 1. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem megsérteni akartalak! Csak ez még tényleg bármi lehet. Hazudhatnék, írhatnám,hogy terhes vagy, de nem lenne igaz. Mert még nem lehet ilyet írni.

Nekem az előtt is szurkált néha, mielőtt babás lettem. A mellem is hol feszült,hol nem!

2011. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jajj, dehogy sértettél meg :) Azt hiszem, kissé feszült vagyok, nagyon örülnénk már egy pozi tesztnek!!!


Teljesen korrekt volt a válaszod!!!


Köszi :)

2011. aug. 1. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!