Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért kevesebb a mensim a...

Miért kevesebb a mensim a clostytól?

Figyelt kérdés
ez a 2. clostys ciklus és elég gyengén jött meg de ahogy beszedtem a 2. napon már megjött rendesen.
2011. aug. 1. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom h miért, de biztos h befolyásolja!

Én meg arra lennék kíváncsi h a vérképet befolyásolhatja e vagy ha összejön a baba akkor mindent úgy kell csinálni, mint egy normális terhességnél?

Bocs h én is kérdezek, de nekem nem ír senki:)!

2011. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sumergo ***** válasza:
Kicsit vékonyabb méhnyálkahártya lesz tőle, mint egyébként, (de azért a terhesség létrejöttéhez elég). Ez mikor leválik, nyilván kevesebb ezért. De a nyálkahártya vastagítására ezért Closty mellé szokták javasolni az E vitamint.
2011. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
E vitamint is szedek napi 1x.
2011. aug. 1. 22:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Bizony, a Closti elvékonyítja a nyálkahártyát, ez a mellékhatása.

Legelső hónapban, amikor szedni kezdtem, akkor a középidőben 3 mm! volt a nyálkahártya vastagsága. Erre viszont Duphastont írt fel a doki, de így sem sikerült a baba és a menzeszem is oly kevés volt.

Majd az inszemnáció előtt megint szednem kellett a Clostit, de akkor már E vitamint (napi 400 mg-ot)és méhpempőt is ettem és akkor már középidőben 10 mm lett a nyálkahártya, még a doki is csodálkozott rajta.

Szerintem a méhpempő és az E vitamin nagyon hasznos, ha Closti-t kell szedned.

2011. aug. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!