Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez peteérés? (kérdésed túl rövid)

Ez peteérés? (kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés
júl.22-26-ig volt meg,29-én volt barnás folyásom és szeretkezés után is(lepedőn láttam)és ma megint van ilyen és a bal petefészkem fájdogál.
2011. aug. 1. 20:01
 1/4 xStefix ***** válasza:

A peteérés általában a teljes menzesz körüli félidőnél van. Még pontosabban 14 nappal a mesi várható ideje előtt. Ha 28 napos a ciklus, akkor pont afelénél, ha több, akkor hátrébb és fordítva.

Szerintem nem valószínű, hogy ez PÉ lett volna, hacsak nem nagyon korán van most Péd, ami ritkán ugyan előfordulhat.

2011. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
furcsálom most én is mert ugyan szokott pé-nél enyhe vérfoltom lenni de csak 1-szer most meg már 2-ra járok igy.
2011. aug. 1. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy felfázva? Akkor is szokott fájni a petefészek. Nem is gondolná az ember, hogy felfázott volna, de nekem pl szokott ilyen is lenni, ha a kövön mezitláb (zokni, papucs nélkül) vagyok sokat. Pete megérhet egy erős stressz hatására is. Pl. jó szex
2011. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xStefix ***** válasza:
Igen, a másik a korai peteéérés, én is erre tippeltem volna még. Nálam legalábbis működik.
2011. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!