Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ez? Mióta iszom a...

Normális ez? Mióta iszom a cickafark-palástfu teákat, a ciklusom egyik így váltakozik: 26,29,25. Eddig mindig 29,30,31 naposak voltak. Lehet a teák hatásától?

Figyelt kérdés

Amúgy decmberben volt egy vetélésem, azóta iszom a teákat. Vagy még nem állt volna vissza a rendes ciklusom?

Volt már valakinek ilyen tapasztalata? Elore is koszi!


2009. ápr. 8. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Örülj neki!A normális ciklus 24 és 28 nap közötti.Egész jól alakulsz.Én a cickafarkhoz iszom a málnalevélteát,az előbbrehozta a peteérést és 26 nap maradt a ciklusom.
2009. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is amikor a málnalevél+cickafark teákat ittam 26 napos lett a ciklusom. Előtte 29-30 naposak voltak. Most hogy csak a cickát iszom beállt 28 naposra.
2009. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jók a cilusaid,mert ha 28 nap felett sok.Én most azt szeretném,ha beállna 28 körül. Kedves válaszolók,én most kezdtem el inni egy hete a málnalevél teát+majd cickafarkot fogok peteérés után. A ciklusaim össze vissza voltak(26,32,30,35)mióta bbahagytam a gyógyszert. Szerintetek a tea be fogja állítani? Ti naponta mennyit isztok? Ameddig nem esik le a hőm,addig igyam a málnalevelet?
2009. ápr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen a málnalevelet csak középidőig szabad inni.Szerintem beállitja a ciklust.
2009. ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja,én éhgyomorra ittam mindig 1 csészével.Nekem elég volt ennyi.Másoktól olvastam,hogy 2-3 csészével is isznak egy nap.Ki kell próbálni.A palástfűből viszont nem szabad sokat inni,mert májkárositó hatása van.Előző válszhoz,bocsi lemaradt.
2009. ápr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hú csajok, most megnyugtattatok! Koszi szépen! Remélem hamarosan osszejon a baba is :-)

Én amúgy napi 2 csészével iszom, ciklus feléig cickát, utána meg palástfuvet.

2009. ápr. 8. 12:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos össze fog jönni:) Most én is a teában bizom:) Szurkoljunk magunknak:)
2009. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
12.21-nek! Szia! Csak azt szeretném tanácsolni, hogy peteérés után ne idd a cickafark teát, mert mindenhol azt olvastam, hogy azt peteérésig kell inni, vérbőséget okoz és így nem jó már a beágyazódáshoz. A beágyazódást a palástfű tea segíti, peteérés után azt tanácsolják inni.
2009. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!