Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas prolaktin szintre van...

Magas prolaktin szintre van valami homeopátiás gyógyszer, ami vény nélkül kapható?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 16:01
1 2
 11/14 Grófházy ***** válasza:
83%

nekem is ez volt a gondom.Olyan magas volt a prolaktinom,hogy nem is volt peteérésem.Nekem az orvosom Premens tabit ajánlott.Gyógyszertárban kapható vény nélkül 2500 Ft körül van.

3x1 amíg babás nem leszek.(remélem nemsokára)

Ez a tabi barátcserje kivonat.Nekem első hónapban 28 napos ciklust produkált(ami eddig még életemben sem volt)

14.napon ovuláció,és mindezekmellett csökkentek a premensis tüneteim is aminek külön örülök.

Csak ajánlani tudom.Velem jót tett.a teáknak viszont semmi hatása nem volt.

Ettől függetlenül lehet valakinek meg az segít.Nem vagyunk egyformák

2009. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem évekig magas volt a prolaktin szintem, de nagyon! Sokáig Bromocriptine-t és Pergolide gyógyszereket szedtem. Az levitte, de ahogy abbahagytam megint az egekben volt. Akkor egy nagyon stresszes hazasságban voltam. Ahogy kijottem belőle és kicsit sikerült kihevernem, nem magas a prolaktin szintem (már vagy 5-ször tesztelték azóta)..pedig éveken keresztül az volt. Prolaktint stressz hormonnak is nevezik, van akinél a stressz nagyon befolyásolja. Sok éve küzdök ezzel és nekem még nem sikerült más végleges megoldjást találnom..legalább is olyat, ami nálam működne. Csak az segített, ha nem ért annyi stressz. Próbáld ki..hátha neked is segít.
2009. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! A homeopátiás szerek valóban nem csökkentik a prolaktin mértékét. Valaki itt emlegette az ösztrogéneket, fitoösztrogéneket, de ezek szintén csak emelik a prolactin hormon szintjét. A rá ható gyógyszerek sem a prolaktin hormont nyomja el, hanem egy rá ható hormonreceptorra hatva nyomják el a túlzott termelődést.


A [link] oldalon bőven lehet erről olvasni.

2010. febr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak a gyogyszeres kezeles volt hatasos,nem tudom miert de nekem az az erzesem hogy a gyogynovenyek-homeo bogyok nem artanak de nem is hasznalnak ,az ember csak bebeszeli maganak hogy jo,de vegul a hules is csak nem a meztol mulik el hanem a gyogyszertol...Bromokkriptint hasznaltam es most van egy hat ohnapos egeszseges babam.
2010. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!