Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mért van az hogy aki nem...

Mért van az hogy aki nem szeretne gyereket annak sikerül aki meg szeretne annak meg nem?

Figyelt kérdés
Már 4 hónapja próbálkozunk de semmi.
2009. ápr. 8. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert aki nem szeretne babát, az nem görcsöl rá, és a szervezete ezáltal jobban befogadóképes egy babára!

aki meg szeretne, sokszor sajnos túl görcsösen akarja és ez befolyásolja a babásodást! tudom könnyű mondani hogy ne foglalkozzunk vele, sajnos nekem se megy pedig már egy éve nem jön össze, de sajnos ez lenne a helyes, és nem az hogy görcsösen nézegetjük a peteérést a hőből és görcsölünk hogy ne jöjjön meg a mensi....

Sajnos nekem sok tünetem lett pszichésen.... Úgyhogy kénytelen vagyok nem foglalkozni a témával...

2009. ápr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg azért, mert aki szeretne az túl sokat foglalkozik ezzel és a szervezet a nagy akarást nem tolerálja. Nem kell annyit foglalkozni vele, kicsit kikapcsolni és össze fog jönni!

(Ahogy már többször írtam, nézd meg hányan lettek majdnem rögtön azután terhesek, hogy a "tudományos" teherbeesést feladták)

2009. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is sok esetben van hogy aki akar annak összejön és aki nem annak nem. Csak mi az elenkező példákat figyeljük, mert annyira érdekel a téma. Pl amikor még nem akartam babát nem tüntek fel a terhes nők, de amióta én is vágyom rá(4 éve) állandóan csak terhes nőket és pici babákat látok az utcán! Valószínű mert ráfókuszálok.
2009. ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Grófházy ***** válasza:
42%
mert igazságtalan az élet
2009. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a baba akkor jön, ha ő szeretne, nem amikor mi akarjuk.
2009. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!