Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 31 napos ciklusnál 27. ,28....

31 napos ciklusnál 27. ,28. napon pici barna krémes folyás és mesnsis érzés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Két nappal mensi előtt szokott lenni barna pecsételésem, de most lehet, hogy négy nappal előbb kezdődik és ilyen korán jelentkeznek a görcsök is? Segítségeteket előre is köszönöm!
2009. ápr. 8. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát sajnos inkább utal mansire mint babára, de ne legyen igazam.
2009. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszod! Igazából arra lennék kiváncsi, hogy lehet, hogy valami hormonproblémám van?
2009. ápr. 8. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne elmenned nőgyógyászhoz, ha ez rendszeres. Így nehéz mit mondani, mert olyan sok mindentől lehet. Lehet, hogy semmit sem jelent, de lehet, hogy egy orvos ezen tudna segíteni.
2009. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából voltam már orvosnál, akinek említettem a mensi előtti két nap barnázást, megvizsgált, de azt mondta minden rendben velem. Úgyhogy nem tudom...
2009. ápr. 8. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!