Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vár valaki a hónapba pozitív...

Vár valaki a hónapba pozitív tesztet?

Figyelt kérdés
Második babánkat tervezzük.Aug. 12.-én kell megjönnie , de nagyon nem várom... 9 hónap után összejött a kis tesó, de 6 hetesen sajnos elment.Ez kb. 3 hónapja volt.Van aki nem várja a hónapba,hogy megjöjjön?
2011. aug. 2. 21:36
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
Én örülnék neki:)
2011. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem várom! Jó lenne már végre 2 csikos tesztet látni, még nem volt benne részem. :( Majd 8-án meglátjuk!

Sok sikert

2011. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Én. Holnap tesztelnék először szívem szerint, bár még talán korai, az csak a 11. napom lesz ovu után.
2011. aug. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:

Én szorítok Nektek! Páran lehet tudjátok ki vagyok...

( aki előző hónapban 17-ére nem várta és nem is jött ) Megy a drukk és követem az eseményeket! :D

2011. aug. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:

Én 9-re nem várom,de nagyon nem.Ma vagyok a 7 dpo-n. Enyhe hasfeszülést és hasszúrkát érzek.

Mindnkinek mihamarabbi babásodást és a babásoknak meg boldog babavárást kívánok!

2011. aug. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

jövök én is!


nekem elvileg 7-én nem kellene megjönnie, de annyira gyatra a görbém, hogy az sem kizárt hogy nem volt peteérésem, ha meg mégis, akkor is valószínű csúszik vagy 4-5 napot, úgyhogy erre a hónapra én nagyon-nagyon kíváncsi vagyok.

Remélem a végeredmény egy szép kétcsíkos teszt lesz :)

Mindenkinek drukkolok és ezt kívánom. Nekünk ez a 10. hónapunk.

2011. aug. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Igen,kb 14-16nap múlva.Tegnap-ma van ovum.Iparkodunk is:)
2011. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
Én is 12-ére nem várom, és mi is a második babát tervezzük. December óta próbálkozunk. Ma vagyok 4 dpo-n. Reménykedem én is.
2011. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Nekünk az első baba lesz aug 13-ra nem várom, de sajnos az is lehet hogy ma megjön.Nagyon görcsöl a pocakom illetve picit barnáztam is:( sajnos...Lehet elúszott ez a honap
2011. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

Na én ugyanúgy vagyok,mint a 9.29-es.

Én görbém is elég gázos. Nem tudok elmenni rajta. Jövő hét vége felé kell megjönni (pontosan most nem tudom, mert a ciklus.hu szerint a 17. napon volt pé.-m)

4 hónapja nem várom...

Remélem most összejön nekünk is :)

2011. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!